Jak sie bawić na weselu z gośćmi? Plakaty - zabawa, księga gości i pamiątka.

Rewelacyjnym pomysłem są personalizowane księgi gości w formie plakatów. Oprócz tego, że jest to świetna i interesująca pamiątka (na plakacie umieścimy Wasze imiona oraz datę ślubu, dzięki czemu łatwo będzie przypominał o rocznicy ;) ) jest to również niesamowita dekoracja, która w bardzo efektowny sposób ozdobi ścianę. Sprawdzi się nie tylko w tradycyjnym wnętrzu. Dzięki dużej efektownej ramie w kolorze czarnym, którą również znajdziesz w ofercie naszego sklepu, będzie to dodatek, który świetnie pasuje również do nowoczesnego wystroju.
Zobacz, jak duży jest nasz plakat:


Taki plakat to również świetna okazja do zabawy na weselu. 


zachęcisz wszystkich gości do wspólnej zabawy. Każdy uczestnik przyjęcia może wybrać swoją postać i ozdobić ją na dowolny sposób. Przygotuj kredki, mazaki bądź inne akcesoria do dekoracji, dzięki którym plakat nabierze charakteru i stanie się bardzo oryginalny. To również świetna okazja, żeby zainteresować dzieci i sprawić, że one również świetnie będą wspominały Wasze wesele. Taka ogromna kolorowanka to nie lada wyzwanie dla każdej pociechy. Oprócz tego, każdy uczestnik powinien w zabawny sposób podpisać wybraną przez siebie postać, co z pewnością wywoła salwę śmiechu wszystkich obecnych wokół, a dla Młodej Pary będzie niesamowitą i wyjątkową pamiątką.

Drugim pomysłem jest plakat przedstawiający bezlistne jesienne drzewo.

 Dokupcie różnokolorowe tusze i stempelki i zachęćcie gości, by odciskając palce w tuszach, według własnego uznania ozdobili księgę. Będzie to świetna zabawa dla każdego, a sówki siedzące na gałązkach od razu wydadzą się wesołe i zadowolone. Możesz wybrać różne kolory tuszy, dzięki czemu każdy gość będzie mógł dopasować kolor do siebie i sprawić, by jego odcisk był jeszcze bardziej wyjątkowy. Możesz również zakupić tusze tylko w dwóch bądź trzech kolorach dopasowanych do wystroju wnętrza pomieszczenia, w którym ów plakat zawiśnie – dzięki temu stworzysz modną i oryginalną dekorację. Goście zmotywowani do wspólnego działania na pewno na długo zapamiętają to wyjątkowe wesele. Ci, którzy być może niezbyt dobrze się znają, podczas zostawiania odcisków będą mogli zacieśnić więzi. 
Ten plakat
w formie dwóch odcisków palców przebitych strzałą symbolizuje Waszą miłość i oddanie. 


Na Wasze życzenie wykonamy odciski w dwóch różnych kolorach, z których każdy będzie oddawał duszę każdego z Was. Tutaj również możecie zaprosić gości do wspólnej zabawy i wykorzystać wcześniej wspominane różnokolorowe tusze do odcisków. 'Wasze' odciski będą królować wśród innych, jak na Młodą Parę przystało, ale to dzięki odciskom gości plakat nabierze wspaniałego charakteru i stanie się pamiątką na lata. Wspólna zabawa zbliży wszystkich do siebie i sprawi, że staniecie się wielką prawdziwą rodziną.

Kolejnym pomysłem jest umieszczenie przez każdego gościa własnego podpisu, ksywki bądź zabawnej rady. Idealna do tego będzie ta księga gości:


Wesoła grafika pobudzi do konstruowania porad, które będzie można wykorzystać w małżeństwie. Porady mogą mieć charakter bardzo praktyczny, ale też zabawny. Im bardziej kreatywny będzie każdy z gości, tym lepszą pamiątką dla Was pozostanie plakat. Do księgi możesz dokupić ozdobny i elegancki długopis – dzięki niemu każdy gość umieszczając swój podpis poczuje się wyjątkowo. 
Takie plakaty to niesamowita alternatywa dla tradycyjnej księgi gości, która będzie rewelacyjną pamiątką i dekoracją, ale również stworzy okazję do przeróżnych zabaw na weselu, w które zaangażujesz nie tylko dorosłych, ale i dzieci. To właśnie dzięki temu Wasze wesele będzie niezapomniane i wyjątkowe, goście zadowoleni, a Wy będziecie mogli cieszyć się wspólnie na nowej drodze życia.

Ogromny wybór plakatów z przeróżnymigrafikami w bardzo dobrych cenach >tutaj<<, ramę, a także ozdobne długopisy znajdziesz na naszej stronie internetowej.


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!