Oryginalne wizytówki-winietki na kieliszki

Bardzo praktycznym dodatkiem, którego nie powinno zabraknąć na Twoim przyjęciu ślubnym są wizytówki dla gości. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na huczne wesele na kilkadziesiąt osób czy mniejsze przyjęcie w gronie najbliższych warto zadbać o to, aby każdy z gości poczuł się wyjątkowo na Twojej uroczystości i szybko odnalazł miejsce przygotowane specjalnie dla niego.Jeżeli winietki do ustawienia przy nakryciu wydają Ci się zbyt tradycyjne mamy dla Ciebie propozycję, która pozwoli złamać rutynę na Twoim weselnym stole. Oryginalnym pomysłem, który z pewnością przypadnie Ci do gustu są winietki do nakładania na kieliszki
 


Winietki doskonale pasują na duże kieliszki do szampana bądź wina. Są pięknym dodatkiem, który urozmaici weselną aranżację na stole, jak i praktycznym gadżetem, który pomoże w organizacji przyjęcia. Goście będą mile zaskoczeni  tak oryginalnie ozdobionym nakryciem. Zależnie od motywu przewodniego Twojego ślubu możesz wybrać winietki w odpowiednim wzorze. Szczególnie polecamy modne w tym sezonie winietki w kształcie serc z pięknymi ażurowymi zdobieniami. Przepiękne ornamenty zachwycają i zadziwiają doskonałą jakością i misternym wykonaniem.

Na Twój motyw przewodni ślubu wybrałaś motyla? Wizytówki do umieszczenia na kieliszkach będą dla Ciebie wprost idealne. Delikatne niczym skrzydła motyla wizytówki dla gości nadają Twojej stylizacji wyjątkowej lekkości. Tak przygotowane nakrycie wygląda nowocześnie i wyjątkowo. Na każdej winietce można wypisać imiona i nazwiska gości. 
 


Pozwól sobie na odrobinę fantazji i zadbaj o to, aby Twój stół weselny wyglądał nowocześnie i oryginalnie, a goście z pewnością będą oczarowani Twoim przyjęciem i pomysłowością!


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!