Konfetti wystrzałowe - absolutny HIT tego roku!

Zgodnie ze zwyczajem Para Młoda zostaje obsypana grosikami lub ryżem na szczęście, co ma przynieść pomyślność i powodzenie w życiu małżeńskim. Dziś pomimo wielu trendów, które przychodzą do nas z zachodu i zmian które za tym idą, tradycja ta pozostaje żywa. Coraz częściej jednak zamiast tradycyjnych grosików, ryżu lub płatków róż stosuje się tak zwane wystrzałowe konfetti w tubach. Wystrzałowe konfetti to niesamowity efekt dla Młodej Pary wychodzącej z kościoła lub na zabawie weselnej.


Jakie rodzaje strzelających tub znajdziecie? Największym powodzeniem cieszą się tuby z płatkami róż, które są świetną alternatywą dla dużo droższych naturalnych płatków. Materiałowe płatki z pewnością nie pobrudzą też waszych ubrań! 


Znajdziecie również tuby z konfetti w kształcie serc, mieniących się serpentyn, czy złoto srebrnych gwiazd.


Konfetti możecie wystrzelić podczas waszego pierwszego tańca ślubnego. Zdecydowaliście się na małe show w waszym wykonaniu? Mieniące się serpentyny wyglądają niesamowicie i będą doskonałym uzupełnieniem waszego tańca. Nigdy po raz drugi nie da się zrobić pierwszego wrażenia!

Dajcie się obsypać milionem dolarów bądź euro i w dzień ślubu poczujcie się jak prawdziwi milionerzy! Deszcz spadających banknotów to atrakcja, którą z pewnością goście docenią, zatrzymując na pamiątkę kilka banknotów. Dla Was natomiast będzie to dobra wróżba na nowej drodze życia, zwiastująca obfitość i szczęście w waszym związku.

Jak działa tuba? Znajduje się w niej sprężone powietrze, które po przekręceniu dolnej części (jak nakrętki od słoika) wyrzuca zawartość w górę. Co najważniejsze nie są to fajerwerki, co oznacza, że produkt jest całkowicie bezpieczny - bez obaw o najmłodszych gości na waszym przyjęciu!
 
Zależnie od długości tuby konfetti wystrzeliwuje na wysokość nawet do 12 metrów. Tuby z konfetti nadają się do zastosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz. wystrzelone na weselnej sali odbijają się od sufitu i deszczem spadają na Młodą Parę. Dla najlepszego efektu polecamy wystrzelić jednocześnie minimum 4-6 tub - im więcej tym efekt będzie ciekawszy!

Płatki róż, serca, czy małe serpentyny dają fantastyczny efekt wystrzału, którego nie da się osiągnąć przy sypaniu zwykłych płatków, co uwieczni wasz fotograf. Utońcie w deszczu płatków i poczujcie się naprawdę wyjątkowo! Taka okazja zdarza się raz w życiu!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!