Konkurs - ogłoszenie wyników - I część

 Kochani!
zanim obejrzycie wybrane przez nas zdjęcie - PRZECZYTAJCIE proszę koniecznie nasze uzasadnienie ich wyboru!
 Na początku - MEGA, MEGA WIELKIE podziękowania dla Was! Zaskoczyliście nas  NA MAXA! Zasypaliście nas ilością zdjęć, ilością pomysłów na wykorzystanie rzeczy z naszego sklepu, zaskoczyliście umiejętnościami w dekorowaniu i wyczarowywaniu niezwykłych zastosowań i kombinacji! Po prostu ŁAŁ! 
Cieszyliśmy się jak dzieci z EFEKTÓW jakie osiągnęliście w dekorowaniu swoich ślubów i wesel! Każde odpalone konfetti wystrzałowe, każdy uśmiech na Waszych twarzach, na twarzach Waszych gości sprawiał, że i nam się twarze rozjaśniały uśmiechami! 
Wierzcie nam - zdjęcia od Was dostarczyły nam niezwykłych wzruszeń z pracy - to naprawdę NAJPIĘKNIEJSZE co mogło nam się zdarzyć - móc zobaczyć jak rzeczy, które sprzedajemy naprawdę przełożyły się na upiększenie Waszego Dnia Ślubu. Dziękujemy!!!
Było na bardzo, bardzo trudno wybrać kryterium oceny zdjęć, bo nie chcieliśmy z jednej strony oceniać umiejętności fotografa, więc postanowiliśmy w wyborze kierować się NASZYMI ODCZUCIAMI w odbiorze Waszej uroczystości i dekoracji. Przy każdym zdjęciu podam więc krótkie uzasadnienie dlaczego dane zdjęcie zostało wybrane.
Nagrody - wyślemy wszystkim poniżej wymienionym osobom. W mailach poprosimy o podanie adresu na jaki wyślemy nagrody - mamy nadzieję, że będą dla Was miłą niespodzianką.
I jeszcze jedno: chciałam przytoczyć maila, jaki dostaliśmy ze zdjęciami od Agaty. Dzięki Agato, dzięki takim słowom wlewasz zapał w nasze serca do dalszej pracy dla Was wszystkich Panien Młodych:-)
oto mail:
"Na podłodze balony... a we włosach perły!
Perły początkowo miały służyć do ozdoby stołu, na którym znajdowało się ciasto i owoce. Jednak poniosła mnie wyobraźnia i wykorzystałam je we fryzurze ślubnej, która dzięki temu wyglądała niezwykle oryginalnie! Nie trzeba było już żadnych ozdób :)
A najmilej mi było, kiedy wszyscy zachwycali się fryzurą a ja po cichu się śmiałam, że to 'zwykłe' (od teraz niezwykłe!) perły dekoracyjne :)
W ramach podziękowań mieliśmy pudełeczka - Panią Młodą i Pana Młodego. W środku znajdowały się cukierki. Aby nie wyglądało głupio, że wręczam malutkie pudełka owinęłam dwa (Panią i Pana) w przezroczystą folię, związałam i udekorowałam samoprzylepnym serduszkiem. Wyglądało to bardzo uroczo i oryginalniej niż ciasto w pudełku...
Niestety wszystkie rozdałam wtedy, gdy goście odchodzili, kiedy fotografa już nie było. Albo stety... Bo pudełka cieszyły sie takim powodzeniem, że zabrali mi wszystkie!! A wiecie ile ich było? 100 opakowań czyli 200 pudełek :D
Serdecznie Wam dziękuję, że dzięki takim małym, niby nieistotnym rzeczom nasz ślub może stać się piękniejszy nie tylko dla nas, ale i gości, którzy tak długo pozostali pod jego wrażeniem.
Pozdrawiam,
Agata - szczęśliwa małżonka"
Oto zwycięskie zdjęcia:
Aleksandra Filipowicz:  nasze uzasadnienie: na weselu i w drodze na wesele, małe akcenty, ale super wyglądały!Abike Strzenińczyk - nasze uzasadnienie: brawo za oryginalność i pomysł! kochamy ten efekt osiągnięty małym kosztem!Agnieszka Sot - super pomysł na sesję w plenerze z naszymi skrzydłami!

Agata Kaczmarek - piękna biała aranżacja na sali weselnej z naszymi bombkami, girlandami i materiałami!


Aleksandra Koło - bo kochamy ten deszcz z wystrzałowego konfetti i Waszą radość z efektu!

Nguyet Minh Dao - bo zaskoczyliście nas oryginalnym miejscem wykorzystania balonów i flagi od nas! Przecudne!Alicja i Bartłomiej - bo ze zwykłej papierowej girlandy zrobiliście super dekorację sufitu bardzo pasującą do całości!

Anna Kowal-Gąska - bo to cudownie widzieć jak macie największą wygraną: MILIONY w objęciach i u swych stóp :-)))

Anna Narloch - bo uwielbiamy zwykłe, polskie wesela, z balonami i girlandami w ogrodzie i mega radością na twarzach!

Anna Witkoś - bo konfetti jest cudoooowne!!! i zawsze sprawia radość!!!

Monika Błaszczyk - bo też kochamy kolor i słodycze!

Barbara Zalewska - bo super to wszystko dobraliście!"cymka55" - bo super Wam to wyszło z tymi balonami:-) a słoniki na talerzach nas powaliły:-)
Dagmara Walczyk - bo figurka i fontanny na torcie są fantastyczne!


Eliza Łukaszczyk - za piękną, samodzielnie wykonaną dekorację kościoła!
Gwena - bo nawet zwykła sala może być udekorowana z pomysłem i super efektem!

Irina Śliwińska - bo symbol serca jest piękny na ślubach i pięknie Wam towarzyszył!Iwona Goździk - bo wszystkie elementy do siebie i do Was przecudnie pasowały!
Joanna Bohlke - bo fajnie to sobie wszystko wymyśliliście!


pozostali nagrodzeni - jutro, bo już mi komputer pada od takiej ilości zdjęć...:-)
jestem gdzieś w ...połowie:-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!