Konkurs - ogłoszenie wyników - część II

Spieszę z przedstawieniem kolejnych zwycięzców naszego konkursu (dla niewtajemniczonych: konkurs na zdjęcia z użyciem dekoracji zakupionych w naszym sklepie internetowym www.SlubneZakupy.pl) 
Oto ostatnia pula wygranych (będzie jeszcze jedna dodatkowa pula wygranych - postanowiliśmy stworzyć odrębną kategorię dla dekoratorów i lokali weselnych, bo rozmach w ich dekoracjach jest nieporównywalny. Zwycięzców w tej kategorii przedstawimy wkrótce.)
 Jednocześnie chciałabym Wam przekazać, że mieliśmy OGROMNIE TRUDNY wybór. Przesłaliście nam tak fantastyczne zdjęcia, praktycznie każde nadawałoby się do nagrodzenia, a wybrać możemy nielicznych. 
Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM  którzy przysłali do nas swoje zdjęcia! Mieliście wspaniałe śluby i wesela i cudowne zdjęcia, tylko fizycznie nie możemy przedstawić wszystkich, ale w ramach podziękowań PRZYZNAJEMY WSZYSTKIM uczestnikom konkursu szczęśliwy rabat -7% na zakupy w naszych sklepach internetowych:
www.1001dekoracji.pl - asortyment na każdą uroczystość, może przyda się na chrzciny, walentynki, urodzinki czy dekoracje domu;
www.SlubneZakupy.pl - drugiego ślubu Wam nie życzymy:-) ale możecie wykorzystać rabat na cały asortyment (dekoracje domu) lub przekazać koleżance:-)
LISTA ZWYCIĘZCÓW NAGRÓD GŁÓWNYCH - opublikowana będzie jeszcze dzisiaj! Zaraz zbiorą się wszyscy pracownicy sklepu i zdecydują o wygranych głównych:-)

A oto ostatni zwycięzcy:
Joanna Kucharska - bo spodobał nam się kolor nieba z flagą od nas i kolor lizaków od nas oraz kolorowy barek słodkości - pozytywnie i radośnie, uwielbiamy to!


 Karola Dębska - za kolor balonów i super pasującą tablicę do samochodu i tak generalnie za całość - super wrażenie!

Karolina Bilon - bo kochamy konfetti wystrzałowe i efekt jaki daje oraz kochamy puszczanie lampionów:-)Karolina Majewska - bo pięknie skomponowaliście swój tort weselny z figurką i fontannami tortowymi od nas!
Karolina Sępińska - bo wzięli ślub, ona oddała welon, on ją wziął na ramię i odjechali "do raju":-))) Karolina Stec-Brzezina - nagroda specjalna dla towarzyszących Młodej Parze dziewczynek za dzielne niesienie poduszki od nas - zapas słodkich lizaków na rok:-)


Kasia - za piękny biust (zazdrościmy:-)) i poczucie humoru:-)Kasia Janiszewska - bo właśnie po to są nasze czekoladki, aby osłodzić wszystkim ten dzień:-)

 Katarzyna Szatrow - bo mieliście super pomysł z tym rowerem, stanowicie piękny tandem! i znaleźliście u nas tę figurkę :-) i jeszcze te woreczki - rozczuliły nas na maxa:-) i dziewczynka...wszystko rozczulająco piękne! naprawdę!


Magdalena Kupczyk - bo pięknie przystroiliście samochód, teść (?) Was super obsypał płatkami z konfetti wystrzałowego od nas a Wasi goście mieli pięknie udekorowany stół złotymi akcesoriami od nas! Brawo!

Magdalena Panek - bo spodobała nam się ta czarno-biała aranżacja i dobranie wszystkich szczegółów!


Małgorzata Drozd - bo wybraliście "Ryż na szczęście w naszym małżeństwie" a my bardzo lubimy ten produkt, który jak widać się spełnił - niech Wam dobrze wróży!
Marta Kozłowska - nic dodać, wszystko widać, SUPER!!!

Milena Jankowska - za pięknie udekorowany kościół, super tort z fontannami i efekt na sali - śliczne!!!Małgorzata Szlosarek-Pasko  - za przepiękną wiosenną aranżację w górach!

Katarzyna Uszok-Adamczyk - za piękne wykorzystanie naszych produktów, w realu wyglądają lepiej niż u nas w sklepie:-)


Rosa Chybowska - piękna złota aranżacja w ciekawym miejscu, wyglądała świetnie!

Sławek Kowalczyk - bo też kochamy lampiony szczęścia, a u Was naprawdę przyniosły szczęście, już widać na Waszych twarzach:-)

 Sylwia i Waldek - także za piękne lampiony - rozświetliliście na kolorowo tę noc swoim znajomym, cudo!Urszula Banasiewicz - za piękny efekt, radość, śmiech, dzieci, kolory, szczęście!

Mariusz "Xentro" - za piękną żonę i Jej piękny uśmiech z otoczeniu rzeczy z naszego sklepu:-)

Żaneta Kołodziejczyk - za Waszą radość z bycia obsypanym ryżem i płatkami.

Robert Katzor - za wszystkie piękne szczegóły! bo wyglądają super!

CDN. :-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.