Jak się oryginalnie oświadczyć? Pomysły na niebanalne zaręczyny:-)

Musicie to KONIECZNIE ZOBACZYĆ, jeśli jeszcze nie widzieliście:-)


Oświadczyny to pierwszy, bardzo ważny krok na drodze wspólnego życia. Warto postarać się o to, aby była to niezapomniana chwila, która zapadnie w pamięć zakochanych do końca życia. Aby stworzyć wyjątkowy nastrój - nie wystarczy tylko pierścionek i kwiaty. Najważniejsza jest przede wszystkim oprawa tego pięknego wydarzenia. Czyli okoliczności i miejsce, w którym mężczyzna wyzna swojej ukochanej miłość i poprosi o rękę.
Warto zastanowić się wcześniej nad przygotowaniem dnia zaręczyn, tak, aby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik. Zakochany może pokusić się o nietypowe oświadczyny, dzięki którym oczaruje wybrankę i wiele zyska w jej oczach. Powoli odchodzi się od tradycyjnych oświadczyn przy rodzinie podczas wspólnego obiadu czy kolacji. Oczywiście, są one nadal praktykowane, ale już znacznie rzadziej. Bez wątpienia zaletą wybrania tego pomysłu jest to, że wybranek może dobrze zaprezentować się i złapać plusy u przyszłych teściów. Mimo tak istotnej zalety, panowie odchodzą od oświadczyn w gronie rodzinnym. Coraz częściej stawiają na oryginalne pomysły mając na celu oczarowanie i zaskoczenie wybranki serca. 

Jednym z nich są oświadczyny podczas lotu balonem. Jest to koncepcja godna uwagi, ze względu na szczególny romantyzm takiej chwili. Przygotowanie wyznania miłości w takich warunkach wymaga od mężczyzny szczególnie dużo starań i przygotowań. Zapewne dla niejednej kobiety możliwość powiedzenia magicznego „tak” podczas podziwiania krajobrazu z perspektywy lotu ptaka to wielkie marzenie i niezapomniane przeżycie. To rozwiązanie będzie idealnie dla kobiety o duszy romantyczki. 


Dla kobiety – miłośniczki sportów ekstremalnych, np. wspinaczki, skoków spadochronowych czy skoków na bungee - dobrym pomysłem będą oświadczyny podczas uprawiania ulubionego sportu. Na pewno będą miłym zaskoczeniem, bez znaczenia czy odbędą się w powietrzu czy w wodnych głębinach. Wielbicielki wspinaczki górskiej i podziwiania widoków z szczytów górskich będą zachwycone oświadczynami podczas górskiej wyprawy. Mężczyzna może zabrać ukochaną na górski szlak i poprosić o rękę po dotarciu na szczyt. Idealnym miejscem na tego typu oświadczyny mogą być Bieszczadzkie Połoniny, które zachwycają krajobrazem widzianym z ich szczytów. 
Natomiast, jeżeli ukochana uwielbia nurkować, oświadczyny mogą odbyć się pod wodą podczas „zwiedzania” wodnych głębin. Pierścionek zaręczynowy może grać rolę skarbu znalezionego przez kobietę, albo też może zostać tradycyjnie podarowany przez mężczyznę. O ile, z powiedzeniem słowa „tak” może być niemały problem, o tyle, na pewno, mowa ciała wskaże odpowiedź ukochanej.


Innym romantycznym pomysłem na oświadczyny jest kolacja nad brzegiem morza podczas zachodu słońca. Romantyczny nastrój można podkreślić poprzez wynajęcie skrzypka lub też kwartetu smyczkowego. Z myślą o zapracowanych panach wiele restauracji proponuje przygotowanie uroczystych zaręczyn. Bukiet czerwonych róż, wino, świece, dobre jedzenie, nastrojowa muzyka – to wymarzona chwila, aby powiedzieć „tak” mężczyźnie, którego kocha się.
Od przygotowania zaręczyn zależy efekt końcowy, jaki odniesie mężczyzna. Warto przygotować wszystko tak, aby jedynym zmartwieniem ukochanego było to, czy ona powie magiczne słowo „tak” i spędzi z nim resztę życia. Pomysłów na oświadczyny jest bardzo dużo. Powinny być jednak dopasowane do charakteru, osobowości oraz temperamentu kobiety. Wybór zależy również od pomysłowości mężczyzny i środków finansowych, jakie jest w stanie przeznaczyć na przygotowanie niezapomnianych oświadczyn.


a po zaręczynach zapraszamy na ślubne zakupy:-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!