Cóż jest bardziej kobiece niż...torebka?

a zwłaszcza, jeśli jest NIEPOWTARZALNA??? JEDYNA i magiczna???

Bo takie właśnie są torebki Kamilli Woszczyk, którą zaprosiliśmy do współpracy!
To znana projektantka unikalnych torebek, która zgodziła się zaprojektować pojedyncze egzemplarze do naszego sklepu.


Torebki z Pracowni autorskiej Kamilli są chętnie wykorzystywane do stylizacji w magazynach kobiecych i wnętrzarskich: Elle, Elle Decoration, Zwierciadło, In Style, Claudia, Uroda, Cztery kąty, Marie Claire, Dobre wnętr
ze... A teraz są także w naszym sklepie!
Projektantka gościła także w programie: „Kawa czy herbata?” (TVP 1), „Powrót do korzeni „ (TVP Kultura) oraz „Przymierzalnia” (ZigZap).


Każda torebka, portmonetka to pojedynczy model. Ręczne wykończenie torebek sprawia, że każda z nich ma swój charakter.
Projektantka Kamilla Woszczyk stawia na niepowtarzalność, fascynuje ją nieskończoność wzorów, kolorów, możliwości. Ważna jest dla niej jakość wykonania, lubi misternie wykończony szczegół.

Poprosiliśmy Kamillę o odpowiedź na kilka torebkowych pytań, przeczytajcie jej relację:

Ślubne Zakupy: Co skłoniło Cię aby zająć się projektowaniem torebek?

Kamilla: Jak to w życiu bywa – przypadek. Zaczęło się od portmonetek zapinanych na bigiel, czyli metalowe zapięcie, później pomyślałam: dlaczego nie torebki? Przecież my – kobiety tak je lubimy... Sama mam ich bardzo dużo, kupuję od innych projektantów.

Ślubne Zakupy: Każda torebka jest inna, jak się firmujesz NOT TO REPEAT? skąd więc czerpiesz inspiracje?

K: Fascynuje mnie tkanina, jej faktura, kolor, to ona decyduje o modelu i przeznaczeniu torebki. Oczywiście śledzę trendy w modzie ale nie są one głównym wyznacznikiem. Staram się nadać każdej torebce niepowtarzalny charakter.

Ślubne Zakupy:Wiemy, że kobiety szukają niepowtarzalnych, oryginalnych rzeczy, szczególnie na swój ślub, kiedy są oglądane od stóp do głów...Jakie torebki są teraz najpopularniejsze? jakie wykończenia królują?

K: Dużym powodzeniem cieszą się najróżniejsze koronki białe i ercu, jak też gładkie jedwabie i satyny. Często taka torebka noszona jest później przez panie do letnich sukienek, przypominając ten cudowny dzień ślubu.

Ślubne Zakupy: Na zachodzie kobiety mają oprócz bukietu także torebkę przy sobie w dniu ślubu, a w niej najpotrzebniejsze rzeczy: chusteczki:-), błyszczyk do ust, komórkę...W Polsce także sprzedaje się coraz więcej ślubnych torebek - jak oceniasz ten trend?

K: Kiedy wychodziłam za mąż nie miałam torebki i żałuję, bo chusteczkę i szminkę nosił mój mąż w kieszeni. Z pewnością dla kobiecych drobiazgów odpowiedniejsza będzie torebka:-)


Zobacz kolekcję torebek ślubnych w naszym sklepie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!