4 pomysły w co zbierać ślubne koperty

Częstą praktyką wśród nowożeńców jest prośba, już na etapie zaproszeń ślubnych, że zamiast prezentów, para młoda, woli dostać pieniądze.
Zarówno jest to wygodne dla przyszłych małżonków, że nie będą upychać po kątach 3 serwisów kawowych, 4 kompletów sztućców i 10 kompletów pościeli. Goście z tej formy na pewno również się ucieszą, mają tylko za zadanie przekazanie młodym pieniędzy. Wszyscy zadowoleni, to czas zastanowić się jak sobie ze wszystkimi kopertami, telegramami poradzić!


Oczywiście, nie mówimy tutaj o wydaniu tych pieniędzy ;) bo z tym z pewnością Państwo Młodzi, nie będą mieli najmniejszego problemu. Warto jednak pomyśleć, o tym, w co zbierać owe ślubne koperty. 

Tradycyjnie przyjmowanie kopert ślubnych to zadanie dla świadka Pana Młodego. Aby ułatwić tę czasem trudną sprawę dobrze, jest zawczasu zabezpieczyć się w pojemnik na koperty. Skrzyneczka czy pudło na telegramy, powinny być nie tylko funkcjonalne i praktyczne, ale i estetyczne, aby mogło stanowić pamiątkę z tego ważnego wydarzenia.

Zatem, w co zbierać koperty ślubne?

SKRZYNIE

Elegancka skrzynia wykonana z akrylowego szkła z pięknym nadrukiem, to zachwycający dodatek ślubny, który powinien znaleźć się, na każdej uroczystości w stylu glam. Przednia ścianka udekorowana jest estetycznym, mega trwałym nadrukiem o pięknych, nasyconych kolorach. Oprócz pięknych, kwiatowych dodatków, na środku przedniej ścianki umieścimy wasze imiona oraz datę ślubu, zapisane ozdobną czcionką. Napis "dziękujemy" dopełni aranżacji grafiki. 


Skrzynia Purpule Peony LUXURY
Dzięki materiałowi, z jakiego jest wykonania Wasz świadek nie będzie musiał dźwigać ciężkich skrzyń :) Po uroczystości, możecie tam chować ślubne pamiątki jak winietki, jeden egzemplarz zaproszenia, menu itp.

Piękną propozycją są również skrzynie wykonane z transparentnej pleksi, wykończona białymi ramkami. Ścianki skrzyni są ozdobione roślinnymi grafikami. Ładny, elegancki kształt w formie domku, z otwieranymi w górnej części drzwiczkami z uchwytami, które pozwalają na całkowite otwarcie domku. Dzięki temu każdy z gości może z łatwością wrzucić do niej swój telegram. 

Skrzynia na telegramy Rustic Pampas


Pudełka na koperty ślubne - to najpopularniejszy "gadżet", służący do zbierania kopert w dniu ślubu. Do wyboru mamy pudełka o różnych kształtach i kolorach. Ułatwia to dobór pudełka, do ślubnej stylizacji i aranżacji wnętrza. Pudła wykonane są z wysokiej jakości grubej tektury. Na jednej ze ścian umieszczamy personalizację z wybraną przez Młodych grafiką. Pozostałe ściany mogą Wasi goście ozdobić podpisami lub życzeniami dla Was. 


DREWNIANE KUFRY

Drewniane kufry jako przedmiot służący do zbierania kopert ślubnych? Czemu nie! Dzięki swojej surowej dość rustykalnej stylistce, z pewnością będzie to wyróżniająca się i przykuwająca uwagę weselna ozdoba. Taką skrzynkę można postawić na stole weselnym Państwa Młodych lub przy wejściu na salę weselną. Personalizacja zostanie umieszczona na ozdobnej tabliczce z wyrytym napisem Pamiątki Ślubne oraz imionami Pary Młodej. Surowość drewna idealnie będzie pasować do stylu Boho.

Kufer drewniany na Pamiątki Ślubne


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.