Naturalny, lekki styl boho na Twoim weselu

Jednym z najpopularniejszych stylów ślubnych od kilku lat jest niezmiennie styl boho. Wyróżni go lekkość i kolorystyka nawiązującą do kolorów ziemi i natury. Panny młode z chęcią decydują się na lekkie, naturalne fryzury ślubne, idealnie pasujące do zwiewnych sukni ślubnych i delikatnych, pastelowych makijaży. 
Z myślą o tym klimacie stworzyliśmy nową kolekcję ślubną Rustic Pampas. W tym stylu zostały zaprojektowane wszystkie dodatki, dopasowane są również zaproszenia, wizytówki czy plany stołów. Wszystkie elementy utrzymywane są w jednej tematyce, tworzą niezapomniany, romantyczny i magiczny świat. Co wyróżnia stylistykę Rustic Pampas? Jakich akcentów nie może zabraknąć w Waszych weselnych dekoracjach? Zobaczcie naszą nową kolekcje!
Kolekcja Rustic Pampas

Co wyróżnia styl Rustic Pampas?
Przede wszystkim luz i wygoda. Styl boho w stu procentach czerpie z artystycznej bohemy, łączy ze sobą różne faktury i materiały. Frędzle, piórka, koronki i pastelowe kwiaty. Panny młode bardzo chętnie wybierają ten styl i motywy z nim związane przy organizowaniu i planowaniu wesela. Nastrojowe dodatki i dekoracje sprawiają, że sale weselne i kościoły zamieniają się w niezwykle magiczne miejsca.
Skrzynia na telegramy - Rustic Pampas

Na styl Rustic Pampas zdecydują się przede wszystkim te pary, które nie chcą sztywnego, wystawnego przyjęcia i zdecydowanie wolą zerwać z tradycyjnym podejściem do tego dnia. To idealny motyw dla wszystkich zakochanych par, które chcą zorganizować na przykład ślub w plenerze lub starej, klimatycznej stodole. Już zaproszenia będą zapowiadać klimat całego ślubu i wesela. Goście, którzy dostaną takie nieszablonowe zaproszenie ślubne, pełne kwiatów, potraktują je jako zapowiedź niezwykłej przygody.
Zaproszenie ślubne Rustic Pampas

Wesele w stylu Rustic Pampas to wesele pełne kwiatów, ciekawych dekoracji, takich jak polne trawy, przypominające miękkie obłoczki. Niezwykle ważne są detale, które znajdują się na przykład na stołach weselnych lub przy wejściu do sali. Odpowiednio dobrana dekoracja sali weselnej  jak na przykład wizytówki przy nakryciach stołowych sprawią, że  Wasi goście poczują się jak członkowie artystycznej bohemy. 
Wizytówki Rustic Pampas

Wśród najczęściej wykorzystywanych materiałów do dekoracji znajdują się te, które są naturalnymi materiałami jak len czy juta lub bardziej szlachetne jak jedwab, czy bawełniana satyna. Jasne, delikatne w swojej formie drewno, pięknie będzie się komponować z jasnosłomkowymi kolorami. Będzie prawdziwą ozdobą na przykład waszych obrączek. Pudełko na obrączki to element ceremonii ślubnej, który jest niezbędny. Warto więc zadbać, aby stanowił całość kolekcji ślubnej.
Pudełko na obrączki Rustic Pampas

Niezwykle popularnym motywem w stylu boho jest wykorzystanie kwiatów w pastelowych kolorach. Dekoracje z kolekcji Rustic Pampas stanowią całość i prezentują się naturalnie, wprowadzają lekkość i błogość całej aranżacji ślubu i wesela. Takie dodatki jak menu weselne, winietki z nazwiskami czy upominki dla gości weselnych, świetnie komponują się właśnie z grafiką kwiatową. Pastelowe kolory tworzą świeżą i naturalną dekorację każdego wnętrza.
Menu weselne Rustic PampasSklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2019: zobacz bestsellerową kolekcję ślubną w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.