PREZENTY DLA PARY MŁODEJ

W momencie otrzymania zaproszenia na ślub i wesele niemal zawsze stajemy przed tym samym dylematem - jaki prezent dla pary młodej? Żelazko, pościel czy komplet sztućców to już zamierzchła przeszłość. Teraz liczy się oryginalność! Wśród wielu prezentów warto aby właśnie Wasz był wyjątkowy, nawet gdy są to pieniądze. W naszej ofercie znajdziecie wiele pomysłów na oryginalny prezent dla pary młodej, również z personalizacją.


GOTÓWKA 

Kłopot wręczenia pieniędzy Nowożeńcom, własnie został rozwiązany! Sklep SlubneZakupy.pl oferuje Państwu szereg nietuzinkowych opraw pieniędzy dla Młodej Pary.

"Każda podróż zaczyna się od... pierwszego kroku”

Personalizowana Mapa Świata to prezent dla tych co marzą o podróżach. Piękna rama skrywa grafikę świata na ekologicznym papierze kraftowym. Tłem mapy są właśnie pieniądze, które chcecie wręczyć Młodym na ich wymarzoną podróż. Ta wyjątkowa, spersonalizowana pamiątka, po wyciągnięciu pieniążków, dalej będzie wyglądać rewelacyjnie na ścianie w mieszkaniu i przypominać radosne chwile. 
 PREZENT Mapa świata personalizowana na pieniądze dla Młodej Pary
Personalizowana Mapa świata na pieniądze dla Pary Młodej

"Oto są Wasze ślubne życzenia co mają gwarancję spełnienia"

Zastrzyk, nie kojarzy się nam za miło, ale już Zastrzyk Gotówki...tak wtedy uśmiechamy się od ucha do ucha. Jeżeli chcesz sprawić taki właśnie efekt u Nowożeńców, podaruj im skrzynkę gdzie pośród czekoladowych Euro, znajduje się 5 strzykawek napełnionych po brzegi kasą. Taki upominek zachwyci Młodych.
 ZASTRZYK gotówki prezent dla Młodej Pary monety i strzykawki
Zastrzyk gotówki prezent dla Pary Młodej


"W razie potrzeby zbić szybkę"

Zastrzyk gotówki czyli kasa dla Młodej Pary w strzykawkach w oryginalnej ramce w otoczeniu zabawnej grafiki - To jest to! W razie potrzeby zawsze mogą zbić szybkę. Prosty, sposób na szybką kasę :) Taki prezent rozbawi nie tylko Nowożeńców ale i gości  odwiedzających Młoda Parę - no do czasu zbicia szybki ;)
 ZASTRZYK gotówki prezent dla Młodej Pary w ramce
Zastrzyk gotówki prezent dla Młodej Pary w ramce


"Kolorowego życia!"

Czy można życzyć Młodej Parze coś bardziej pięknego od - Pokolorujcie swój świat. A to za sprawą drobnej rzeczy jaką jest gotówka. Drewniana skrzyneczka, wypełniona 12 kolorowymi kredkami, owiniętymi w banknoty to prezent wyjątkowy. Taki prezent zachwyci Nowożeńców. Już oni sobie coś zmalują :)
 KREDKI w skrzynce prezent dla Młodej Pary Kolorowego życia!
Kredki w skrzynce - prezent dla Pary Młodej - Kolorowego życia


"Wasz pierwszy Milion na start"

Czy plakat jest dobrym prezentem ślubnym? Tak ! Pod warunkiem, że jest cały wypełniony kasą :) Plakat dla Nowożeńców to świetny pomysł na wręczenie pieniędzy. Młodzi zapamiętają go na długo. Na długo... jak kasa będzie zdobić ich ściany wspólnego mieszkania. 
 PLAKAT dla Nowożeńców Pierwszy Milion +RAMKA
Plakat dla Nowożeńców Pierwszy Milion

ZAMIAST KWIATÓW

Coraz częściej Nowożeńcy już w zaproszeniach proszą o nieprzynoszenie kwiatów na ślub. A przecież niezręcznie przyjść z pustymi rękami. Częstym rozwiązaniem jest zakup ulubionego wina Młodych. Wino jak wino ale już personalizowane, to dopiero jest prezent.  Sklep SlubneZakupy.pl  przygotował na tę wyjątkową okazję, wyjątkowe etykiety na wino .
 ETYKIETY na wino dla Nowożeńców Gratulacje 2szt
Etykiety na wino dla Nowożeńców Gratulacje

Samoprzylepne etykiety posiadają elegancką, nowoczesną grafikę, dodatkowo są personalizowane. Możecie umieścić na nich imiona Nowożeńców oraz datą uroczystości . Tak ozdobione wino pięknie będzie się prezentować i z pewnością zachwyci Parę Młodą.
 ETYKIETA na wino Mr.&Mrs. prezent dla Pary Młodej
Etykieta na wino Mr & Mrs 
Z pośród wielu nowoczesnych grafik, możecie wybrać również kwiatowe, bardzo romantyczne, pełne kolorów. To prawdziwe zastępstwo dla tradycyjnych bukietów. Zaskoczenie i zachwyt Młodych gwarantowane.  ETYKIETA na Wino Prezent Ślubny Życzenia dla Nowożeńców
Etykieta na wino Prezent ślubny - Życzenia dla Nowożeńców

A dla par lubujących się w różnych gatunkach win, przygotowaliśmy specjalnie drewnianą skrzynkę na dwa wina. Piękna kwiatowa grafika, która zdobi front skrzyni również znajduje się na etykietkach. To wyjątkowy komplet dla świeżo upieczonych małżonków
 SKRZYNIA na 2 wina prezent dla Pary Młodej Dzikie Róże BIAŁE (+etykiety)
Skrzynia na 2 wina - prezent dla Pary Młodej Dzikie Róże

NA MONETY 

Skarbonka ramka 3D to kolejny sposób na wręczenie pieniędzy w pięknej oprawie Nowożeńcom. Ramka z ich własnym zdjęciem lub piękną grafiką, wypełniona kasą na wspólne marzenia czy podróże to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Taki prezent na nową drogę życia ucieszy Nowożeńców.  Podaruj skarbonkę 3D i wyróżnij się z tłumu gości.
 SKARBONKA - ramka 3D dla Młodej Pary ze zdjęciem
Skarbonka - Ramka 3D dla Młodej Pary ze zdjęciem 
 SKARBONKA - ramka 3D dla Młodej Pary z personalizowanym bilecikiem
Skarbonka - Ramka 3D  dla Młodej Pary z personalizowanym bilecikiem


DLA WYGODY

Poznajcie nasz gorący HIT tego sezonu ślubnego! Wyjątkowy prezent dla Panny Młodej i Pana Młodego – leżak personalizowany. Z humorystycznym nadrukiem na tkaninie oraz personalizacją, taki prezent staje się jedyny w swoim rodzaju! Idealnie nadaje się do odpoczynku podczas wesele gdy zmęczenie zabawą odbiera już siły ale również do zabrania w podróż poślubną i zaznaczenia wyjątkowości tej podróży.
 LEŻAK personalizowany PREZENT DLA PANNY MŁODEJ Żona idealnego męża
Leżak personalizowany prezent dla Panny Młodej - Żona doskonałego męża
 LEŻAK personalizowany PREZENT DLA PANA MŁODEGO Mąż idealnej żony
Leżak personalizowany prezent dla Pana Młodego - Mąż idealnej żony


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2019: zobacz bestsellerową kolekcję ślubną w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.