Jak wybrać utwór na pierwszy taniec? Najpiękniejsze propozycje


Pierwszy taniec dla Pary Młodej to ważny element wesela, dlatego zakochani zaczynają poszukiwania idealnego utworu na długo przed ślubem. Para Młoda często wybiera piosenki, które kojarzą im się z poznaniem i początkiem związku. Takie utwory nie zawsze pasują do pierwszego tańca dlatego niektóre pary zapisują się na kurs tańca i wybierają jedną z gotowych propozycji podanych przez nauczyciela.


Zakochani, którzy lubią „muzykę na czasie”, wybierają jeden z najnowszych tanecznych hitów muzycznych i do niego układają swój pierwszy taniec. Najbardziej romantyczne według nas są old school'owe ballady, zawsze wzruszają weselników. Do nich można ułożyć spokojny układ i zachwycić swoją publiczność. Pamiętajcie jednak, że pierwszy taniec to Wasz taniec i zdecydujcie się na piosenkę, która podoba się Wam najbardziej. 


Piosenka może być połączona z dwóch utworów wolniejszego i energicznego by urozmaicić układ, jednak całość powinna trwać ok.3,5 minuty to optymalny czas na pierwszy taniec. 


Jeżeli chcecie dodać coś oryginalnego zaopatrzcie się w konffeti wystrzałowe możecie sami je wystrzelić lub poprosić o to świadka np. na koniec układu. Pięknie wyglądają również bańki mydlane na ślub puszczane przez dzieci podczas Waszego tańca. Dobre przygotowanie układu i wybór odpowiedniego podkładu muzycznego, zapewni Wam niesamowite wspomnienia i cudną pamiątkę na filmie ślubnym. Bawcie się dobrze, nie stresujcie za dużo, wyobraźcie sobie, że jesteście tam tylko Wy a wszystko wyjdzie perfekcyjnie tak jak to sobie wymarzycie.Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2019: zobacz bestsellerową kolekcję ślubną w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.