Dekoracje na ślub, Kolekcja Zielony Wianek – wesele w modnej, naturalnej stylistyce

Podczas organizacji wesela wiele par zastanawia się nad kolorystyką i motywem przewodnim dekoracji. Warto dobrać je zarówno do gustu Państwa Młodych, jak i pory roku oraz ogólnej aury wesela. Na lato świetnym wyborem będą delikatne kwiaty i dużo zieleni, zarówno w postaci świeżych roślin, jak i kolorystyki oraz grafik na dekoracjach. Do dekoracji warto dobrać odpowiednie akcesoria, takie jak winietki, pudełko na obrączki czy też zawieszki na alkohol. Piękne, świeże wzory pojawiają się w kolekcji Zielony Wianek, która idealnie pasuje na wesela w stylu naturalnym.

Zaproszenia

Zazwyczaj motyw przewodni wesela ustala się już na etapie zaproszeń. W kolekcji Zielony Wianek znajdują się eleganckie zaproszenia personalizowane z dołączoną kopertą oraz dwustronnym bilecikiem. Zaproszenia wykonane są na białym, ekskluzywnym, grubym papierze, ozdobionym motywem wianka uplecionego z zielonych listków i białych, delikatnych kwiatów. We wnętrzu wianka kunsztowną czcionką wypisane są imiona i nazwiska Państwa Młodych. Teksty w środku zaproszenia nakreślone są kolorem zielonym, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do kolorystyki grafik.

         

Pudełko na obrączki i pudło na telegramy

Przed ceremonią ślubną warto zaopatrzyć się w specjalne pudełko na obrączki, które będzie nie tylko piękną ozdobą, ale i spełni bardzo praktyczną funkcję. Obrączki osadzone na żywym, naturalnym mchu nie tylko prezentują się przepięknie, ale leżą stabilnie i przy wyjmowaniu nie wyślizną się z ręki. Pokrywa pudełeczka przyozdobiona jest motywem zielonego wianka, w środku którego znajdują się imiona Państwa Młodych.

Pudło na koperty i kartki z życzeniami jest eleganckim akcesorium, które ułatwi gościom składanie życzeń. Pudło wykonane jest z grubej, wytrzymałej tektury, której nie straszny będzie nawet letni deszcz. Z przodu znajduje się grafika charakterystyczna dla kolekcji Zielony Wianek oraz napis „Dziękujemy”.

         

Tablice rejestracyjne

Tablicerejestracyjne na weselny samochód to uroczy dodatek, dzięki któremu auto Młodych nabierze indywidualnego charakteru. Na tablicach można umieścić dowolny napis, np. imiona Młodej Pary, „Koniec wolności”, „Na zawsze”. Tablice wykonane są w zielono-białej kolorystyce, przyozdobione motywem kwiatowym. Znajduje się na nich również data uroczystości.


Akcesoria na stół weselny

Na stole weselnym obowiązkowo muszą znaleźć się winietki, dzięki którym goście będą mogli łatwo odnaleźć swoje miejsca. W kolekcji Zielony Wianek występują zarówno wizytówki spersonalizowane, na których nadrukujemy imiona i nazwiska zaproszonych gości, a także wizytówki uniwersalne, przeznaczone do samodzielnego wypisania. Przy dużej liczbie małych stolików warto zaopatrzyć się także w tabliczki z numerami, które można umieścić na miniaturowych drewnianych sztalugach. Dodatkową ozdobą stołu mogą być zawieszki na wódkę z napisem „Za zdrowie wasze i nasze”, które pięknie przyozdobią butelki z alkoholem. 

      


Podziękowania dla gości

Tradycyjnym i praktycznym upominkiem dla gości weselnych są słodkości, za którymi przepadają wszyscy. Pyszne polskie krówki w eleganckim opakowaniu z imionami Pary Młodej z pewnością przypadną gościom do gustu. Wewnątrz każdego papierka umieszczony jest króciutki, zabawny wierszyk. Świetnym wyborem są także czekoladki z mlecznej, belgijskiej czekolady, opakowane w złotko i papierek z motywem zielonego wianka, w środku którego znajduje się napis „Dziękujemy”. Gościom można podarować również chińskie ciasteczka z wróżbą zapakowane w celofan z dołączoną elegancką, spersonalizowaną naklejką. Popularnym zwyczajem jest obdarowywanie bliskich osób pięcioma migdałami symbolizującymi szczęście, pomyślność, miłość, długowieczność oraz zdrowie. Migdały można umieścić w pudełeczku w kształcie serca, do którego dowiązana jest kokardka. Jeśli Para Młoda decyduje się na podarowanie gościom ciasta, niezbędne będą przeznaczone do tego celu specjalne pudełka, które pełnią nie tylko rolę opakowania, ale i ozdoby. Do słodyczy można dołączyć bileciki z napisem: „Dziękujemy, że jesteś z nami w tym szczególnym dla nas dniu”.

         

         

Najważniejszym gościom często wręcza się specjalne, bardziej wyszukane prezenty. Dla rodziców może być to ich ulubione wino, zapakowane w elegancką, drewnianą skrzyneczkę. Na skrzyneczce znajdują się imiona Pary Młodej, data śluby, a także wierszyk z podziękowaniem za trud włożony w wychowanie dzieci.

 
Kolekcja Zielony Wianek przywodzi na myśl letni, słoneczny dzień. Będzie idealnie pasowała na uroczystości odbywające się latem, a także późną wiosną. Produkty przedstawione w artykule są dostępne w sklepie SlubneZakupy.pl . Zapraszamy!Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!