PODZIĘKUJ W GWIAZDORSKIM STYLU – STATUETKI/PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW I ŚWIADKÓW

Uroczystość ślubna posiada wyjątkowy charakter, ponieważ każdy uczestnik ma do odegrania konkretną rolę - od Pana i Panny Młodych, poprzez gości, aż po wykonawców i realizatorów. Są jednak role specjalne, takie od których w sposób szczególny zależy jak będzie wyglądało to wydarzenie, są to role: świadka, świadkowej oraz rodziców. Ich pomoc i zaangażowanie są nieocenione, ponieważ poświęcając się tej roli angażują się w nią całym sercem i robią wszystko, aby Para Młoda czuła się jak najlepiej. Choć często słowa nie są wystarczające, aby wyrazić im wdzięczność za ten trud, warto jednak spróbować w odpowiedni sposób im podziękować.

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam pomysł, który sprawi, że Wasze podziękowania nabiorą właśnie tego niecodziennego charakteru - statuetki których nikomu nie trzeba przedstawiać, przywodzą bowiem na myśl największą nagrodę filmową, na którą z utęsknieniem czeka każdy wielki człowiek.
 

Statuetka za najlepszą rolę mamy, taty, świadka czy świadkowej będzie wspaniałym rozwiązaniem, dzięki któremu możecie w cudowny pokazać swoim bliskim, jak bardzo są dla Was ważni, podkreślić że to właśnie ich wybraliście, aby towarzyszyli Wam w tym wyjątkowym dniu i że absolutnie nikt inny nie odegrałby tej roli lepiej niż właśnie oni.

Jej rozpoznawalny kształt oraz złoty blask będzie wspaniałym dopełnieniem uroczystości w stylu Hollywoodzkim czy Glamour, lecz tak naprawdę nasi bliscy zasługują na wyróżnienie bez względu na styl, w jakim prezentuje się nasze wesele.
Moment podziękowań dla rodziców oraz świadków jest jednym z najbardziej wzruszających momentów ślubnej przygody, dlatego warto zadbać o to, by był niezapomniany. Za pomocą odpowiednich dekoracji miejsce Waszego wesela naprawdę na moment może zamienić się w Hollywood. Dodatkowo właściwa oprawa muzyczna oraz szykowna asysta pomoże stworzyć niepowtarzalny klimat na miarę filmowej uroczystości. Kiedy już wszystko będzie gotowe nadejdzie odpowiednia chwila, aby uhonorować Wasze gwiazdy.
 

źródło: http://abcnews.go.com
Statuetka wykonana jest z plastycznego materiału, który wraz z kamienną podstawką gwarantuje trwałość wykonania, co sprawia, że pozostanie ona cudowną pamiątką na długie lata. Dzięki niej Wasze życiowe gwiazdy nie tylko poczują się docenione w dniu ślubu, ale w każdej chwili będą mogły wrócić pamięcią do wzruszających wspomnień związanych z Wami.

Czy jesteście gotowi na rozdanie Waszych nagród?Statuetkę znajdziecie w naszym sklepie www.slubnezakupy.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.