Sprawdzone sposoby na dobrą zabawę podczas Waszego wesela
Wesele to przede wszystkim dobra zabawa. Od niej wiele zależy, chociażby wspomnienia gości, do których będą powracać przez wiele lat. Zadbajcie o to by były one wystrzałowe!!!

Świetnym pomysłem są prezenty dla gości weselnych. Podarujcie swoim gościom drobne upominki, które rozpalą ich serca, a jednocześnie zaproszą do wspólnej zabawy. Mogą to być małe magiczne buteleczki, z których wyczarują dla Was bąbelkowy klimat – puszczając bańki! To naprawdę dobry sposób na rozpoczęcie wspólnej zabawy.


          W trakcie wesela goście będą mogli wykazać się pomysłowością wypełniając dla Was księgę gości. Na pewno każdy bardzo się przyłoży do pozostawienia w niej ciepłych słów dla Was. Będzie to również okazja do wspólnej zabawy i wymienienia się zabawnymi opiniami na Wasz temat.
Księga gości bardzo integruje weselne towarzystwo i jest świetnym początkiem do nawiązania nowych znajomości lub odświeżenia tych starszych ☺Tutaj mamy ogromne pole do popisu. Możemy nawet zaangażować gości w pozostawienie swoich odcisków palców. Tworzenie tej pamiątki na pewno rozbawi gości i da upust ich wyobraźni :-) I o to chodzi!!!!
Bardzo scalającym momentem na weselu jest pokaz zdjęć. Wspólne oglądanie Waszych fotografii przywoła miłe wspomnienia, zarówno te zabawne jak i te wzruszające. Zobaczycie jak rozbawicie towarzystwo :-) Będą zachwyceni, a zdjęcia możecie wykorzystać tworząc dla najbliższych cudowną pamiątkę, jaką będzie księga wspomnień. W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo wzorów księgi wspomnień, którą w przepiękny sposób przyozdobicie swoimi zdjęciami i podarujecie najbliższym.

Świetną zabawą, która zawsze się sprawdza i rozrusza gości jest fotobudka lub ścianka do zdjęć.
Tutaj będą mogli dać się ponieść i przy pomocy dodatkowych rekwizytów stworzyć zabawne kreacje. Ta pamiątka zawsze wywoła uśmiech na twarzach gości i Waszych.
Bardzo wzruszającym momentem dla wszystkich będzie wspólne puszczanie lampionów spełnionych życzeń. To moment kiedy łza kręci się w oku i powstają nadzieje w sercach.
A wygląda to bajecznie....

Zjawiskowe będzie również wspólne zapalenie zimnych ogni
W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo dekoracji i propozycji zabaw, które umilą Wam wspólnie spędzone weselne chwile, a ciepłe wspomnienia w sercach gości pozostaną na baaaardzo długo!!!

Produkty zamieszczone w artykule oraz więcej zabawnych inspiracji znajdziecie na stronie www.slubnezakupy.pl
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele


Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!