Dekoracje na Święta Bożego Narodzenia 2017


Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Powoli zaczyna ogarniać nas szał świątecznych zakupów i nic w tym złego dopóki robimy to z głową! Dlatego też przygotowaliśmy dla Was propozycję wystroju mieszkania, która może Was zainspiruje i dodatkowo pozwoli zredukować koszty.

1. Dekoracje Świąteczne w kolorach bieli i czerni.
Dość niekonwencjonalnie, prawda? Za to jak pięknie! Prosta jednak bardzo urzekająca aranżacja. Stół wigilijny bez wątpienia jest takim miejscem, które skupia uwagę wszystkich zgromadzonych gości, dlatego warto się postarać i przystroić go jak najpiękniej. Świetnie sprawdzą się tutaj naturalne motywy jak gałązki świerku, szyszki czy suszone plastry pomarańczy. Fantastyczne girlandy z choinek, ozdobne gwiazdy świąteczne czy napis Christmas Time - takie wiszące ozdoby z pewnością dodadzą klimatu w każdym pomieszczeniu. Poza tym są tanie i przede wszystkim łatwo i szybko można przystroić nimi mieszkanie!2. Szklane ozdoby do własnej aranżacji.
Wszelkiego rodzaju szklane naczynia dają duże pole do popisu jeżeli chodzi o dekoracje. Jak wiadomo samo szkło pasuje do wszystkiego, cała reszta to sztuka dobrania dodatków tak aby były spójne z motywem przewodnim przyjęcia. Pod spodem prezentujemy kilka pomysłów na szklane dekoracje w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Począwszy od pięknych stroików ze świeczką w środku, świetnych wazonów z wypełnieniem w postaci szyszek i wiszących szklanych bombek, do których możemy włożyć podgrzewacz i zapewnić tym samym fantastyczny klimat! Hitem tego sezonu są szklane choinki, które zastępują sztuczne małe, brzydkie drzewka niestety tak popularne w tym okresie.

Produkty widoczne na zdjęciach znajdziesz na naszej stronie www.slubnezakupy.pl


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!