Zainspiruj się naturą i zrób swoje własne ekologiczne wesele!

Bycie "eko" jest coraz bardziej popularne, można śmiało powiedzieć, że nie jest już to trend ale styl życia. Dlaczego więc nie zorganizować wesela w zgodzie z zasadami idei ochrony środowiska?
Daj się porwać zachwycającą mocą zieleni, wszech otaczającą przyrodą - fauną, florą! Matka Natura inspiruje ludzi od niepamiętnych czasów. Przyjemna zieleń, ciepły brąz to kolory natury, które od razu nasuwają przed oczy obrazy sielskich polan i tajemniczych lasów. Niech pierwsze skrzypce zagrają motywy roślinne w akompaniamencie dekoracji z naturalnego drewna i ozdób z żywego mchu!

Ten niezwykły dzień, w którym przed ołtarzem wypowie się sakramentalne "TAK" zapisze się w pamięci Pary Młodej już na zawsze. Dlatego warto zadbać o każdy szczegół - nawet ten, który nie znajdzie się bezpośrednio w kościele czy sali weselnej. Mowa oczywiście o ślubnych zaproszeniach. Przedstawiam Państwu zaproszenie z kolekcji Greenery, od której bije moc natury!Żyjmy w zgodzie z przyrodą i na weselnym stole wykorzystajmy tylko naturalne dekoracje! Plastik zmieńmy na drewno - krążki z pociętego pnia świetnie odnajdą się w roli podstawek pod talerze gości czy w duecie ze świeczką.

Podziękuj gościom za przybycie! Kiedy zaproszona osoba usiądzie przy wyznaczonym dla siebie miejscu będzie czekała na nią mała niespodzianka w postaci ciasteczka z wróżbą czy słodkiego upominku jak pyszne migdały w wyśmienitej polewie.Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.