Małe inspiracje: Wesele podczas deszczowej jesieni? Dodaj swojej uroczystości ciepła i klimatu z kolekcją Vintage!Piękna złota jesień? Pewnie! Komu ona się nie marzy? Polska złota jesień jest bez wątpienia jedyna w swoim rodzaju - piękno ciepłych barw liści podczas pogodnych, słonecznych dni zachwyca nasze oczy i sprawia, że jakoś cieplej na sercu... Niestety nie mamy żadnej pewności, że podczas tego wyjątkowego czasu jakim jest dzień ślubu, warunki atmosferyczne będą... korzystne. Dlatego warto przygotować się zawczasu i wybrać odpowiednie dekoracje, które zrekompensują deszczową pogodę za oknem, odsuną na bok melancholię, a przede wszystkim będą jak tarcza przeciwko jesiennej chandrze. I właśnie tutaj z pomocą przychodzimy my z naszą kolekcją Vintage, która świetnie będzie komponowała się z jesiennym klimatem.

Kiedy jesienna aura nam nie sprzyja, wtedy nadchodzi pora aby wziąć sprawy w swoje ręce. Tutaj nasuwa się pytanie - jak przygotować idealne wesele na przekór kapryśnej pogodzie? To dość proste, mianowicie wystarczy przenieść całe ciepło złota, charakterystyczne dla tej pory roku, do przysłowiowych czterech ścian naszej sali weselnej. 
W celu odzwierciedlenia darów Matki Natury powinniśmy skorzystać z barw typowych dla jesiennej pory i tutaj na pierwszym planie pojawiają się ciepłe odcienie brązu, złota czy czerwieni. Dodatki, o których warto pamiętać to wszelkiego rodzaju jesienne owoce jak dynie, jabłka, kolorowe liście, żołędzie, kasztany i kłosy - z tych składników można stworzyć piękne instalacje. Całą kolekcję znajdziesz u nas na slubnezakupy.pl 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.