Skrzyneczka Pocieszenia - prezent dla Rodziców Pary Młodej

Organizując ślub i wesele jednym z ważniejszych punktów są podziękowania dla Rodziców. To właśnie oni nas wspierają, doradzają, a często również pomagają finansowo. Dzień ślubu to także moment rozłąki z domem rodzinnym, więc Mamie i Tacie warto podarować coś, co pomoże im w chwilach smutku i tęsknoty.

Świetnym pomysłem na podziękowanie dla Rodziców jest drewniana skrzyneczka z przegródkami i fantastyczną zawartością. W tak zwanej Skrzyneczce Pocieszenia znalazło się wszystko, co pomoże Rodzicom poradzić sobie z nową sytuacją. Nie zabrakło chusteczek higienicznych - na otarcie łez, czekoladek - na osłodę czy szklanych fiolek na ich ulubione trunki - na zdrowie.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,szukaj,12656,podziekowanie_dla_rodzicow_skrzyneczka_pocieszenia_super_pomysl_.htm


Przy każdym upominku znalazł się bilecik wskazujący na przeznaczenie drobiazgu, zdobiony piękną kwiatową grafiką. Skrzyneczka wypełniona jest dekoracyjnymi trocinami, dzięki czemu stanowi ekskluzywny prezent. W środku znalazła się także karteczka z podziękowaniem, imionami Pary Młodej i datą ślubu, a także przepiękną grafiką.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,szukaj,12656,podziekowanie_dla_rodzicow_skrzyneczka_pocieszenia_super_pomysl_.htm


Cały upominek jest gotowy do wręczenia Rodzicom i prezentuje się naprawdę fantastycznie. Mama i Tata na pewno docenią pomysłowy prezent :-)
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!