Ślub i wesele w stylu vintage - świetny pomysł na wesele jesienią

Pary Młode organizujące ślub i wesele jesienią mają ogromne pole do popisu. Idealnie sprawdzą się dekoracje z kwiatowym motywem w kolorystyce bordo, brązu czy soczystej pomarańczy, karmelowe odcienie i motywy romantycznego serca i oczywiście dodatki w stylu vintage.

Styl vintage to przede wszystkim nawiązania do przeszłości i wykorzystywanie motywów z dawnych lat w nowoczesny sposób. Często wykorzystuje się w nim elementy drewna, przepiękne bogate koronki oraz wszystko, co nada romantycznego charakteru: świece, mosiężne świeczniki oraz naturalne płótno, które nadaje ciepłego i sielskiego klimatu.

Moją propozycją na jesienne wesele jest przepiękna kolekcja dekoracji o nazwie Vintage Lace. Motywem przewodnim stała się biała koronka umieszczona na a'la płóciennym tle. Kolekcja prezentuje się elegancko, i bardzo efektownie.

Z dekoracji stołu na pewno warto zdecydować się zawieszki na wódkę weselną. To świetna alternatywa dla często bardzo kłopotliwych naklejek na wódkę. Dobrym pomysłem na dekorację i podpisanie stolików są także dekoracyjne tabliczki na stolik z imionami Pary Młodej i dodatkowym tekstem. Może to być numer stolika, podpis księgi gości czy wielkiego stołu lub cokolwiek innego, co przyjdzie Wam do głowy.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,288,12684,zawieszki_na_wodke_kolekcja_vintage_lace_20szt.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,288,12683,bileciki_podziekowanie_dla_gosci_kolekcja_vintage_lace_20szt.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,288,12674,tabliczka_na_stolik_z_personalizacja_kolekcja_vintage_lace.htm


Na żadnym weselu nie powinno zabraknąć księgi gości. Przepiękna księga gości w stylu vintage z imionami Pary Młodej to strzał w dziesiątkę! Do kompletu warto dobrać instrukcję, która zachęci gości do pozostawienia wpisów, a dla Rodziców zdecydujcie się na Księgę Wspomnień, w której możecie wkleić zdjęcia lub drobne pamiątki. 

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,288,12654,ksiega_gosci_weselnych_z_imionami_kolekcja_vintage_lace.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,288,12672,instrukcja_do_ksiegi_gosci_w_ramce_kolekcja_vintage_lace.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,288,12669,ksiega_wspomnie_dla_rodzicow_kolekcja_vintage_lace.htm
Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także pudło na telegramy i pamiątki. Wykonane z wytrzymałej brązowej tekstury i ozdobione piękną grafiką idealnie sprawdzi się na ślubie w stylu vintage. Takie pudełko pozwoli Wam zebrać telegramy i koperty pod kościołem lub USC.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,288,12664,pudlo_na_telegramy_z_personalizacja_brazowe_kolekcja_vintage_lace.htm

A jak ozdobić samochód ślubny? Istnieją gotowe przepiękne dekoracje na samochód ślubny, ale nie zapominajcie o pięknych tablicach rejestracyjnych! Tablice montuje się bardzo łatwo, a efekt jest rewelacyjny. Koniecznie sięgnijcie po te personalizowane, by jeszcze bardziej podkreślić, że to właśnie Wasz wyjątkowy dzień.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,288,12671,tablica_rejestracyjna_personalizowana_kolekcja_vintage_lace.htm


Idealnym uzupełnieniem ślubu i wesela w stylu vintage będą wszelkiego rodzaju drewniane dekoracje, romantyczne lampiony i latarenki czy efektowne stojaki na świece. Bazę już macie - reszta należy do Was :-)
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.