Dekoracje weselne z jesiennym motywem

Szukacie dodatków na ślub i wesele z jesiennym motywem? Nasza nowość to dekoracje weselne zdobione motywem kwiatów w barwach jesieni: brązie, bordo i pomarańczy.

Na ślubie i weselu na pewno musi się znaleźć księga gości weselnych. To nie tylko wspaniała pamiątka ze ślubu, ale także okazja do tego, by goście wpisali swoje życzenia i rady, które wykorzystacie podczas małżeństwa. Na jesień proponuję motyw kwiatów połączony z przepiękną ramką w miedzianym kolorze. Taka księga prezentuje się nowocześnie, ale dzięki kwiatom sprawdzi się również na tradycyjnych weselach.Do księgi gości warto dobrać pudło na telegramy i pamiątki, które ułatwi zbieranie kopert pod kościołem lub USC. Pudło wykonane jest z grubej tektury i dekorowane personalizowaną etykietą z imionami gości i datą ślubu.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,szukaj,12710,pudlo_na_telegramy_z_personalizacja_barwy_jesieni.htm


Jeżeli zastanawiacie się, jak udekorować samochód ślubny to idealnym wyborem będą personalizowane tablice rejestracyjne. Na takich tablicach możecie umieścić Wasze imiona lub dowolny tekst. Najpopularniejsze teksty to napisy: Młoda Para, Nowożeńcy czy Mr&Mrs.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,szukaj,12772,tablica_rejestracyjna_personalizowana_barwy_jesieni.htm


Z kolei na podziękowania dla gości idealne będą pudełka na ciasto z imionami Pary Młodej. Wybierzcie te pasujące do kolorystyki wesela, by idealnie uzupełniały wszystkie dodatki. Pudełka wypełnione ciastem będą słodkim podziękowaniem za przybycie.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,szukaj,12711,pudelka_na_ciasto_z_imionami_barwy_jesieni_10szt.htm

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.