Piękne pudełko z prośbą o błogosławieństwo - idealny dodatek na ślub

Prośba o błogosławieństwo Rodziców przed ceremonią ślubną często przysparza problemów. Młodzi nie wiedzą, w jaki sposób zapytać Rodziców, a sami Rodzice często zastanawiają się, jakie słowa wybrać i w jaki sposób pobłogosławić przyszłych Żonę i Męża.

Świetnym wyborem w takiej sytuacji jest drewniane pudełko z prośbą o błogosławieństwo. Jest to jednocześnie dobry sposób, by zaprosić Rodziców na ceremonię ślubną. Samo pudełko wykonane jest z naturalnego drewna z dbałością o szczegóły. Prezentuje się klasycznie, a jednocześnie idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,277,12442,ksiega_gosci_weselnych_z_imionami_kolekcja_anemony.htm


W środku pudełka znajduje się karteczka z przepiękną elegancką grafiką, imionami Pary Młodej oraz datą ślubu, a także tekstem proszącym Rodziców o błogosławieństwo.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,277,12442,ksiega_gosci_weselnych_z_imionami_kolekcja_anemony.htm


W pudełku umieszczone są także eleganckie materiałowe kwiaty w odcieniu jasnego kremu, a na nich karteczka z przepięknym tekstem błogosławieństwa. Karteczka z pewnością pomoże Rodzicom przygotować się do tej jakże ważnej chwili i podpowie im, w jaki sposób mogą udzielić błogosławieństwa Młodej Parze.
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!