Upominek dla gości weselnych na gorrrące dni

Lato w pełni i mimo, że pogoda za oknem chwilowo nie zachwyca na pewno przyjdą jeszcze bardzo upalne dni. Jeżeli na Wasze wesele zapowiadany jest meeeega upał, a Wy chcecie zadbać o gości koniecznie wykorzystajcie praktyczne i piękne wachlarze :-)

Wachlarze nie tylko fantastycznie wyglądają, ale też spełniają swoją podstawową funkcję, a mianowicie chłodzą! To dość oczywiste, a jednak ten gadżet jest tak oryginalny, że na pewno zaskoczy niejednego gościa. Wachlarze mają efektowny, niespotykany kształt i prezentują się naprawdę wytwornie. Takie wachlarze na podziękowania dla gości to również super gadżet do weselnej fotobudki :-) Fotki z wachlarzami na zewnątrz sali weselnej to pomysł, który warto zrealizować na letnim weselu. 

Do wachlarzy możecie również doczepić bileciki z imionami Pary Młodej i tekstem podziękowania lub gotowe satynowe kokardki w dowolnym kolorze, najlepiej pasującym do całej kolorystyki wesela. Zobaczcie, jak pięknie wachlarze prezentują się na zdjęciach!Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!