Papierowe LOVE: papierowe dekoracje na Wasze wesele!

Istnieje sporo sal weselnych, które w swojej ofercie proponują Młodej Parze konkrety wystrój wnętrza. „Gotowe” sale, narzucają określony kolor i styl dekoracji. Zdarza się jednak, że są one przystrojone w sposób, który podkreśla, iż dodatkowa dekoracja jest zupełnie niepotrzebna. Dla Nowożeńców którzy chcą wziąć sprawy w swoje ręce i udekorować salę weselną po swojemu, mamy wyjątkowy pomysł. Mianowicie, proponujemy Wam dekoracje z lekkiego i delikatnego papieru! 

Niewątpliwą zaletą tego rodzaju ozdób są elastyczne możliwości kształtowania ich charakteru. Bogata gama kolorów, szeroki wybór kształtów i możliwość samodzielnego projektowania aranżacji wnętrza pozwoli stworzyć niepowtarzalny i romantyczny klimat Weselny! Niemal wszyscy z nas znają zasadę która mówi o istocie pierwszego wrażenia. Aby Goście Weselni od samego początku poczuli wyjątkowy klimat Waszego wesela, papierowymi dekoracjami ozdobić możecie wejście do kościoła, bądź też zewnętrzną część sali weselnej, w której zdecydujecie się świętować najważniejszy dzień w życiu. Tak naprawdę, papierowe dekoracje na wesele mogą przybierać najróżniejsze kształty. Jedynym ograniczeniem przy papierowej aranżacji wnętrza, jest nasza wyobraźnia. Do dzieła!

Przy dekoracji wnętrza,warto postawić na kule bibułowe al'a plaster miodu. Wspaniałą ozdobę sali weselnej zawieszoną na sznureczku możemy dopasować do każdego motywu przewodniego wesela. Wystarczy zadbać o odpowiedni kolor. Przepiękna dekoracja umiejscowiona przy suficie, to gwarancja niepowtarzalnego klimatu Wesela!
Kolejną propozycją są papierowe lampiony w różnych kolorach . Niedroga oraz efektowna dekoracja, która sprawdzi się nie tylko wewnątrz sali, ale także podczas przyjęcia na świeżym powietrzu! Lekka i niezobowiązująca dekoracja może zostać urozmaicona poprzez zamontowanie w jej wnętrzu żarówki. Pozwolą na to specjalnie przygotowane otwory. Gwarantujemy, iż po zmroku ciepłe światła stworzą niezwykle romantyczną i przytulną atmosferę. Dekoracja doskonale prezentuje się w towarzystwie kul innych rozmiarów. 

Równie efektowną dekoracją w kształcie kuli są zwiewne i lekkie puszyste kule bibułowe. Przepięknie komponuje się z wyżej wymienionymi dekoracjami, budząc jednocześnie zachwyt swoim kształtem i delikatnością! Puszysta bibułowa kula efektownie dopełni całość dekoracji!Podczas aranżacji wnętrza sali weselnej nie należy zapomnieć o kwiatach! W różnych formach i zestawieniach, są one obecne niemal przy każdej okolicznościowej dekoracji. Również w tym przypadku, ich papierowa odsłona stanowić będzie fantastyczne dopełnienie charakteru przyjęcia. Zaletą tej dekoracji, jest rozmaitość jej zastosowania. Naszą propozycją jest zastąpienie charakterystycznych serc wiszących za krzesłami Państw Młodych, kwiatami wykonanymi z papieru. Innowacyjny pomysł bez wątpienia zachwyci nawet najbardziej wymagających Gości Weselnych! Kwiatowe dekoracje mogą znaleźć się również na stole. Ich luźne rozstawienie pięknie ozdobi każdą powierzchnię. Papierowe kwiaty subtelnie przywieszone na ścianie wyglądają równie efektownie jak te, które zdecydujecie się przypiąć do krzeseł gości. Kwiatowy akcent może znaleźć się dosłownie wszędzie. Nawet delikatnie ozdobione pudełeczka prezentowe urozmaicone kwiatową ozdobą, przepięknie wkomponują się w klimat wesela. 

Równie efektowną kompozycję stanowią nietuzinkowe dekoracje, takie jak ażurowo wycinane serca i motyle wykonane z wysokiej jakości mieniącego się papieru. To wspaniała alternatywa dla udekorowania stołu. Luźno rozrzucone, śnieżnobiałe, mieniące się serca i motyle świetnie komponują się w zestawieniu z gładkim, prostym obrusem w każdym kolorze! Dodatkową zaletą tej dekoracji, jest możliwość przewlekania przez ozdoby tasiemki lub niteczki, które pozwolą stworzyć piękną wiszącą kompozycję!
Najbardziej klasyczną, prostą a jednocześnie piękną papierową dekoracją są piękne kolorowe rozety. Wykonane w różnych rozmiarach i kolorystyce, przepięknie prezentują się zawieszone nad stołem weselnym! Prosta, klasyczna i jednocześnie pożądana dekoracja to podstawa Przyjęcia Weselnego w stylu Papierowe Love!
Jeżeli zdecydujecie się na skorzystanie z naszych „papierowych pomysłów”, pamiętajcie że wcale nie musicie wiele inwestować. Zaletą tego typu dekoracji jest przede wszystkim niski koszt. Druga kwestia, to możliwość wykonania ich osobiście! Jeżeli czujecie się na siłach do samodzielnego wyprodukowania papierowych ozdób, mamy nadzieję. że nasze pomysły posłużą jako inspiracja dla Waszej twórczości! A kiedy po Weselu zostaną już wyłącznie wspomnienia, papierowe ozdoby mogą zagościć w Waszym domu tworząc efektowną dekorację, oraz zbiór najpiękniejszych wspomnień. Powodzenia!

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!