Najlepsze pomysły na ślubną sesję zdjęciową TOP 7

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu Młodej Pary. Jeszcze całkiem niedawno, aby podarować sobie piękne wspomnienia, Nowożeńcy decydowali się na sesje zdjęciowe w profesjonalnym studiu fotograficznym. Z biegiem czasu, głównie ze względu na brak spontaniczności, sztuczność i sztywną atmosferę towarzyszącą takim sesjom, coraz częściej odbiega się od nudnego trendu.

Dzisiaj Państwo Młodzi, bez względu na pogodę umawiają się z fotografem na sesje zdjęciowe w plenerze. Taki pomysł, to gwarancja wyjątkowych wspomnień oraz doskonała okazja do tego, aby w najlepszy sposób ukazać miłość i szczęście Nowożeńców! W kwestii wyznaczania terminu organizacji sesji zdjęciowej, podpowiadamy aby rozważyć daty kilka(naście) dni po przyjęciu weselnym. Warto poczekać, aż wszystkie emocje związane z wydarzeniem opadną, Państwo Młodzi odpoczną, zrelaksują się, a przede wszystkim... wyśpią! Bez poczucia presji czasu, stresu i tupania nogami, fotograf z pewnością uchwyci najszczersze i najpiękniejsze uczucie, tj. motyw przewodni każdej Ślubnej Sesji Zdjęciowej!


  1. Sesja zdjęciowa W WODZIE!
Zgadza się! Naszą wodną propozycją, są między innymi zdjęcia na plażach, żaglówkach i statkach. Odważne pary młode coraz częściej decydują się na to by delikatnie zamoczyć nogi, lub po prostu - trzymając się za rękę wskoczyć do wody. Decydując się na tego typu propozycję, Panna Młoda powinna koniecznie rozważyć kwestię wodoodpornego, profesjonalnie wykonanego makijażu! W wodzie może nie być czasu na przypudrowanie nosa i ponowne blendowanie cieni na powiekach. W sprawach organizacyjnych, równie istotny okazuje się aspekt związany z oświetleniem. Naszym zdaniem, warto decydować się na sesje o „złotej godzinie”. Godzina przed całkowitym zachodem, lub godzina po wschodzie słońca to moment w którym świeci ono w bardzo specyficzny sposób, a z pozoru najzwyklejsza sceneria nabiera zupełnie innego charakteru!
  1. Miejska sesja zdjęciowa!

Sesja zdjęciowa w mieście to ogrom możliwości wyboru scenerii. W zależności od miasta którego urok zdeterminuje wybór Państwa Młodych, podpowiadamy aby zwrócić uwagę na miejsca takie jak: najbardziej nietypowe restauracje, klimatyczne parki, okolice miejskich fontann, głośne i tętniące życiem centrum miasta, lub wprost przeciwnie, - jego ciche, spokojne i tajemnicze obrzeża.
  1. Zdjęcia ślubne z najbliższymi.. pupilami!

Nowożeńcy którzy decydują się na sesje zdjęciowe z udziałem swoich pupilów mogą być pewni, że przygoda w plenerze ślubnym na pewno nie będzie nudna. Niezwykłą cechą zwierząt, jest ich naturalność. Różnego rodzaju pozy, zachowania i „miny” zwierząt stworzą niepowtarzalny, zabawny klimat zdjęć! Nasza propozycja, to zdjęcia z ukochanymi pupilami. Jeżeli Wasza czworonożna pociecha uwielbia kąpiele, to dlaczego nie wskoczyć z nią do wody?
  1. Skoczne zdjęcia ślubne!

Skok.. na przykład ze spadochronem! Dla odważnych Nowożeńców skok ze spadochronem to doskonała okazja, aby wspólnie zrobić coś szalonego i zyskać cudowne wspomnienie, również na fotografii! Skakać można także w plenerze, chociażby nad morzem, w lesie, w mieście, dosłownie wszędzie. Skoczne zdjęcia ślubne, to niewątpliwie hit ostatnich lat. Szerokie uśmiechy, pozytywna energie i mnóstwo zabawnych ujęć to przepiękna pamiątka, i doskonała zabawa. Przypominamy, że nawet skacząc Państwo Młodzi powinni wyglądać idealnie. Pannie Młodej, proponujemy rozpuścić włosy i mocniej zaakcentować makijaż ust. Kolorowa pomadka doskonale uzupełnia szeroki uśmiech, a rozpuszczone włosy to symbol swobody, radości i lekkości, - bo przecież żadna Panna Młoda nie jest ciężka.. ;-) W tak wesołej sesji zdjęciowej, Nowożeńcy mogą czuć się niezwykle swobodnie. Pamiętajcie, że to Wasz dzień!

  1. Szalona, śmieszna sesja zdjęciowa!

Śmieszne miny, wesołe pozy, taniec w deszczu, jazda na rowerach bez trzymanki? Czemu nie! W Dniu Waszego Ślubu świat staje na głowie. Podczas sesji ślubnej, Wy też możecie stanąć na głowie. Pamiętajcie, że to Wasze wspomnienia. Możecie uwiecznić je w każdy możliwy sposób, doskonale się przy tym bawiąc! Najbardziej naturalne i najswobodniejsze sesje rodzą się właśnie wtedy, kiedy w grę wchodzą wyżej wymienione pomysły. Sesja ślubna ma być doskonałą pamiątką. Szaleni Nowożeńcy! Nie przestawajcie być sobą, - zróbcie coś szalonego!   1. Zamaskowana sesja!

Państwo Młodzi w dzisiejszych czasach nie mogą narzekać na brak rekwizytów do sesji zdjęciowych. Wybór jest ogromny! Możecie zdecydować się na efektowne kulki lub fontanny dymne, zabawne rekwizyty do sesji foto na patyczkach lub przepiękne wystrzałowe konfetti – aż po różnego rodzaju tematyczne maski, okulary i kostiumy. Świetnym pomysłem są także duże foliowe balony LOVE w złotym kolorze. Wspólnie z fotografem możecie stworzyć oryginalny plan sesji zdjęciowej, który sam będzie błagał, żeby go zrealizować!  1. Wspólne hobby

Jednym z najbardziej oczywistych pomysłów na Ślubną Sesję Zdjęciową jest wspólne hobby Młodej Pary. Wasze zainteresowania to łucznictwo? Podróże? Sport? Taniec? - Szable w dłoń, baletki na nogi i do dzieła! A może najwięcej czasu spędzacie w bibliotece lub na parkiecie? Ustalcie z fotografem motyw przewodni sesji zdjęciowej, a scenariusz ślubnych fotografii napisze się sam, dobrej zabawy!

Pomysłów na niepowtarzalne plenery ślubne jest tyle, ile nowożeńców i fotografów. Nie zapominajcie o tym, że sesja zdjęciowa ma być przede wszystkim dobrą zabawą. Pozytywne emocje, dużo uśmiechu i sam fakt wspólnie spędzonego czasu, to najważniejsze i najpiękniejsze prezenty jakie możecie otrzymać. Cała reszta to dodatek. Pamiętajcie, że jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia. Cała reszta jest do zrealizowania. Powodzenia!

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.