Kolekcja Greenery - najmodniejsze dekoracje weselne w naturalnym stylu

Podczas organizacji uroczystości weselnej, jednym z największych wyzwań z którym muszą zmierzyć się Państwo Młodzi, jest bez wątpienia wybór miejsca w którym odbędzie się wymarzone przyjęcie. W miesiącach letnich, coraz więcej Młodych Par decyduje się na zorganizowanie uroczystości na zewnątrz! Ciekawą alternatywę stanowi również organizacja przyjęcia na sali, która posiada piękny ogród do dyspozycji Nowożeńców i ich wspaniałych Gości. Jeżeli zdecydujecie się zorganizować przyjęcie na łonie natury, proponuję wyjątkową, delikatną i awangardową aranżację w stylu Greenery. Świeże wzory, przejrzysta biel i zieleń liści zadowolą nawet najbardziej wymagających Nowożeńców! 

Cudowna kolekcja stworzona została dla osób kochających naturę, ceniących sobie jednocześnie modny, nowatorski charakter dekoracji. W proponowanej aranżacji największą rolę odgrywa kolorystyka. Głęboka hipnotyzujące zieleń idealnie współgra z wdzięcznymi drewnianymi dekoracjami. Niesztampowa kompozycja nada przyjęciu wyjątkowego charakteru, a jej wdzięczna prezencja zachwyci wszystkich zebranych Gości!

U samego progu olśniewająco przystrojonej sali, usytuować można przepiękny plakat z napisem„Witamy Gości Weselnych”. Utrzymany w naturalnej kolorystyce kolekcji to fantastyczna dekoracja oraz gest ze strony Państwa Młodych!


https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12294,plakat_personalizowany_50x70_kolekcja_greenery.htm

Aby urozmaicić wygląd stołu weselnego, warto ozdobić go bieżnikiem flizelinowym w jasnozielonym kolorze o ciekawej fakturze lnu. Do kompletu dobrać można także serwetki flizelinowe oraz kieszonki na sztućce, które fantastycznie prezentują się na stole.

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12425,bieznik_flizelinowy_jasnozielony_faktura_lnu_40cmx24m.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12165,serwetki_flizelinowe_jasnozielone_faktura_lnu_40x40cm_50szt.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12166,kieszonki_na_sztucce_jasnozielone_faktura_lnu_25szt.htm


Dodatkowym urozmaiceniem są ozdobne białe wizytówki z nadrukiem nazwisk Gości, udekorowane motywem liści przeplatanych dzikimi kwiatami. To bez wątpienia najlepsze rozwiązanie, by przydzielić zebranym miejsca przy stole. 

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12298,wizytowka_personalizowana_kolekcja_greenery.htm


Jeżeli Państwo Młodzi zdecydują się podziękować Gościom za przybycie, doskonałym pomysłem jest dołączenie do wcześniej przygotowanych upominków uroczych, utrzymanych w podobnej tonacji kolorystycznej bilecików z podziękowaniem! Goście z pewnością będą zachwyceni wdzięczną inicjatywą z Waszej strony. Dobrze jest zadbać o to, aby przed przystąpieniem do uczty, każdy z nich mógł zapoznać się z wybranym przez Was jadłospisem. Wcześniej przygotowaną listę potraw możecie umieścić na precyzyjnie wykonanym Menu z motywem Greenery! Karta to nietuzinkowy akcent, który zwróci uwagę wszystkich zebranych. Poza fenomenalnym jedzeniem, równie istotna jest odpowiednia ilość alkoholu. Butelki wina oraz wódki, udekorować można subtelnymizawieszkami na wódkę. Dyskretne zdobienie nada trunkom wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru! 

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12303,menu_weselne_kolekcja_greenery.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12292,bileciki_podziekowanie_dla_gosci_greenery_20szt.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12290,zawieszki_na_wodke_kolekcja_greenery_20szt.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12296,tabliczka_na_stolik_z_personalizacja_greenery.htm


Oryginalną propozycją ozdoby jest świecznik z naturalnego drewna wykonany z pnia drzewa. To beż wątpienia doskonały ornament w modnym, naturalistycznym stylu! Najmodniejsza kolekcja Greenery w swojej ofercie posiada również bestsellerowe ozdoby miedziane 3D! Geometryczny kształt figury, to przepiękny element aranżacji wnętrz!

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12368,swiecznik_z_naturalnego_drewna_rustic_style.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12421,deska_drewniana_naturalna_na_swiece_30x13cm.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,9325,krazek_drewniany_naturalny_ok._23cm.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12184,ozdoba_miedziana_efekt_3d_tegoroczny_hit.htm


Drodzy Nowożeńcy! W tak Ważnym Dniu w szczególny sposób uhonorujcie obecność Rodziców na sali. Wyjątkowo wzruszającym podarunkiem jest Księga Wspomnień dla Rodziców. Możecie przygotować ją w formie albumu wypełnionego najpiękniejszymi zdjęciami z dzieciństwa, przeplatając je wpisami i życzeniami dla Rodziców. Ten czuły gest z pewnością wywoła niesamowite emocje które przez resztę magicznego wieczoru towarzyszyć będą wszystkim zebranym!

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12288,ksiega_wspomnie_dla_rodzicow_kolekcja_greenery.htm


Decydując się na konkretne dekoracje, warto zadbać o własną wygodę. Goście z pewnością przyniosą ze sobą cudowne kolorowe telegramy i zdobione koperty. Idealnym rozwiązaniem na przechowania otrzymanych telegramów jest ustawienie na sali elementu dekoracyjnego jakim jest pudło na telegramy! Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, wszystkie życzenia od Gości zgromadzicie w jednym miejscu. Aby sala nabrała wyjątkowego charakteru, możecie ozdobić ją przepięknym banerem z wytypowanych przez Was liter! Treści umiejscowione na ścianach, tworzą nie tylko ujmującą dekorację, ale także fenomenalny aforyzm który towarzyszyć będzie Gościom przez resztę cudownego wieczoru! 

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12277,pudlo_na_telegramy_z_personalizacja_kolekcja_greenery.htm

https://www.slubnezakupy.pl/sklep,279,12212,plotno_dekoracyjne_kakemono_w_roznych_kolorach_1m_x_2_5m.htm


Przyjazna atmosfera i doskonała zabawa to czynniki determinujące udane przyjęcie! W Dniu Waszego Ślubu to Wy odgrywacie najważniejszą rolę. Pamiętajcie jednak, że wyjątkowy aranż pomieszczenia sprawi, że wspomnienia będą najpiękniejsze nie tylko dla Was, ale i dla Waszych Gości!

Dekoracje ślubne i weselne z kolekcji Greenery znajdziecie w sklepie z dekoracjami na ślub i wesele >tutaj<Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.