Super prezent dla Świadka!

Świadkowie to osoby, którym warto podziękować na ślubie w wyjątkowy sposób. Wspierają nas, okazują pomoc w każdej sytuacji i przede wszystkim zawsze można na nich liczyć. Jako, że Świadek podczas wesela pełni bardzo ważną rolę należy docenić jego obowiązki i podziękować mu w wyjątkowy sposób.

Świetny prezent dla Świadka, który idealnie nadaje się do wręczenia na ślubie lub weselu to bardzo modna drewniana mucha w drewnianym pudełku. Mucha wykonana jest bardzo starannie, umieszczona na elastycznej tasiemce. Dzięki drewnianemu pudełku prezentuje się wyjątkowo wspaniale i idealnie wpisuje się w najnowsze trendy ślubne i weselne.

Do pudełka z muchą dołączona jest także karteczka z personalizacją oraz napisem: Świadek tak świetny, że mucha nie siada! Efekt końcowy jest niesamowity! Do wyboru są dwie muchy: wykonana z korka oraz drewniana malowana na brązowo. Wybierzcie tę, która lepiej oddaje Waszego przyjaciela.

Jeżeli klasyczna mucha nie trafia w Wasze gusta zdecydujcie się na zakup muchy w kształcie wąsów! To również świetny pomysł, który prezentuje się naprawdę wyjątkowo. 


Mucha dla Świadka w drewnianym pudełku to idealny wybór jako podziękowanie na ślubie i weselu. Czy zdecydujecie się na taki dodatek?

Podziękowania dla Świadków znajdziecie w sklepie z dekoracjami na ślub i wesele >tutaj<
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.