Zabawy urodzinowe w domu

Zabawa urodzinowa to przede wszystkim wspaniała przyjemność. Jedzenie słodyczy, wesołe tańce, gry i zabawy z przyjaciółmi – to elementy składające się na idealny dzień dla każdego dziecka. To świetna okazja dla solenizanta, aby spotkać się z rówieśnikami. Organizując wspólne zabawy, masz gwarancję, że dzieciaki zasną wieczorem naprawdę zmęczone i z uśmiechem na ustach!

 Balony urodzinowe z helem to rozrywka, na którą czeka każdy maluch! Balony zapewniają świetną zabawę – pozwalają mówić śmiesznym, zmienionym głosem i organizować konkursy, na przykład na najwyżej lecący balon! Dzieciaki na pewno długo będą wspominać tego rodzaju rozrywkę!

Jeśli zależy Wam na niezapomnianej pamiątce z tego dnia w postaci zdjęć, pomyślcie o rekwizytach do fotek! Kolorowe okulary i wąsy na patykach zapewnią wyjątkowe wspomnienia. Wykorzystując aparat, który od razu wywołuje zdjęcia, możesz wręczać kolorowe fotki, jako upominki z imprezy lub stworzyć w pokoju malucha wyjątkową girlandę ze zdjęć i powiesić ją na ścianie lub w witrynie okiennej!

Kolorowe czapeczki to świetne dekoracje urodzinowe dla dzieci. Jest to niezastąpiony element imprezy urodzinowej, który dodatkowo zapewnia świetną zabawę. Czapeczki z motywem wesołych potworków, zadowolą wszystkie dzieciaki. Różnią się od siebie kolorem oczu i minką, dzięki czemu każda pociecha może dostać własną, wyjątkową czapeczkę!

Nie zapomnij o dekoracji tortu! Świeczki urodzinowe dla dzieci z napisem "Happy Birthday" nie przejdą niezauważone. Dzięki nim dekoracja stanie się wyjątkowo prosta. Nawet najbardziej klasyczny tort zyska dzięki kolorowym, wesołym świeczkom. Nie może ich zabraknąć na urodzinach pociechy!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.