Zabawy urodzinowe w domu

Zabawa urodzinowa to przede wszystkim wspaniała przyjemność. Jedzenie słodyczy, wesołe tańce, gry i zabawy z przyjaciółmi – to elementy składające się na idealny dzień dla każdego dziecka. To świetna okazja dla solenizanta, aby spotkać się z rówieśnikami. Organizując wspólne zabawy, masz gwarancję, że dzieciaki zasną wieczorem naprawdę zmęczone i z uśmiechem na ustach!

 Balony urodzinowe z helem to rozrywka, na którą czeka każdy maluch! Balony zapewniają świetną zabawę – pozwalają mówić śmiesznym, zmienionym głosem i organizować konkursy, na przykład na najwyżej lecący balon! Dzieciaki na pewno długo będą wspominać tego rodzaju rozrywkę!

Jeśli zależy Wam na niezapomnianej pamiątce z tego dnia w postaci zdjęć, pomyślcie o rekwizytach do fotek! Kolorowe okulary i wąsy na patykach zapewnią wyjątkowe wspomnienia. Wykorzystując aparat, który od razu wywołuje zdjęcia, możesz wręczać kolorowe fotki, jako upominki z imprezy lub stworzyć w pokoju malucha wyjątkową girlandę ze zdjęć i powiesić ją na ścianie lub w witrynie okiennej!

Kolorowe czapeczki to świetne dekoracje urodzinowe dla dzieci. Jest to niezastąpiony element imprezy urodzinowej, który dodatkowo zapewnia świetną zabawę. Czapeczki z motywem wesołych potworków, zadowolą wszystkie dzieciaki. Różnią się od siebie kolorem oczu i minką, dzięki czemu każda pociecha może dostać własną, wyjątkową czapeczkę!

Nie zapomnij o dekoracji tortu! Świeczki urodzinowe dla dzieci z napisem "Happy birthday" nie przejdą niezauważone. Dzięki nim dekoracja stanie się wyjątkowo prosta. Nawet najbardziej klasyczny tort zyska dzięki kolorowym, wesołym świeczkom. Nie może ich zabraknąć na urodzinach pociechy!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!