Wood is Good: drewniane dekoracje na Wasze wesele!

Drewniane dekoracje to jedne z najpopularniejszych i najlepiej prezentujących się trendów weselnych. Drewno kojarzy się z naturą i przyrodą. Wprowadzi na salę weselną pierwiastek otaczającego nas świata oraz flory i fauny. Dzięki nim pomieszczenie nabierze niepowtarzalnego i wyjątkowego charakteru. Pozwalają podkreślić szczególność imprezy i na pewno zwrócą uwagę każdego gościa. W końcu tak dobrze dobrane ozdoby nie pojawiają się na każdym weselu!

Dekoracje drewniane na wesele mogą mieć różną postać. Drewniane inicjały Pary Młodej postawione na stole, przy którym siedzi Para Młoda znakomicie wyróżnią to miejsce i podkreślą, że to właśnie jest stanowisko, przy którym siedzą najważniejsze osoby na imprezie! Drewniane litery to nie tylko rewelacyjna ozdoba stolika, ale również całej sali weselnej! Biały kolor pasuje do każdego rodzaju pomieszczeń i do większości dekoracji. Po uroczystości ta personalizowana ozdoba będzie świetną dekoracją domu.

Jeśli chcesz zachować wszystkie dekoracje w podobnych klimatach postaw na drewniane numerki na stół. Taka ozdoba to jedna z najnowszych trendów weselnych na całym świecie. Jednocześnie, jeśli sama planujesz samodzielne usytuowanie gości, będą znacznym ułatwieniem dla wszystkich podczas szukania swojego stolika. Numerki to delikatna i subtelna ozdoba, która wspaniale wpasuje się w wygląd każdego stołu.Bardzo dobrym pomysłem są również napisy Młoda Para lub Mąż&Żona. Nie tylko świetnie będą prezentować się na stole weselnym, ale możecie wykorzystać je do ślubnej sesji zdjęciowej.
Ozdoba ścian to również ważna sprawa. Umieszczając na niej delikatny napis "Love" lub "Mr&Mrs" wskażesz gościom powód organizacji imprezy. Wszystko dzięki wielkiej miłości! Napisy prezentują się wyjątkowo elegancko i wytwornie. One również, po zakończonym przyjęciu, świetnie sprawdzą się jako ozdoba waszego wspólnego domu. Wiklinowe serduszka, pomalowane na biało to dekoracje weselne, których nie może zabraknąć! Są wyjątkowo uniwersalne, można za ich pomocą ozdobić zarówno salę weselną, jak i samochód czy ławki w kościele. Świetnie prezentują się powieszone pod sufitem, jak również postawione na stojaku. Wszystko zależy jedynie od pomysłu!

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.