Jak pięknie udekorować samochód ślubny?

Każda Para Młoda marzy o tym, by przyjechać pod kościół pięknym samochodem, jednak wcale nie musicie wynajmować limuzyny. Wystarczy, że pięknie przystroicie auto, by spełniało Wasze oczekiwania. Ponadto coraz częściej modne jest wynajmowanie starych modeli samochodów, które nadają oldschoolowy i klimatyczny look w połączeniu z dekoracjami ślubnymi.

Na początek warto wybrać spersonalizowane tablice rejestracyjne, wybór wzorów jest tak szeroki, że z pewnością każda Młoda Para wybierze coś dla siebie. Dodatkowo można zdecydować się na banner lub flagi „just married” można je zamontować na masce lub z tyłu auta. Takie dodatki sprawią, że każdy będzie wiedzieć, że w tym samochodzie jedzie Młoda Para.Pięknie na samochodzie prezentują się kwiaty zarówno świeże, jak i sztuczne. Można przymocować je za pomocą gąbek na przyssawce, a także kupić gotowe bukieciki, margaretki bądź zestawy z girlandą. Te ozdoby przepięknie wyglądają na masce, co więcej można dobrać do nich serca, a także kolorowe balony do dekoracji samochodu. Warto zadbać też o drobiazgi i przystroić klamki auta wykorzystując specjalne kokardy dekoracyjne na klamki auta. Pięknie prezentują się też girlandy lub kwiaty z przyssawkami. Zdecydowanie takie ozdoby sprawią, że zwykłe auto zamieni się w prawdziwą ślubną limuzynę. 

Jeśli lubicie się wyróżniać warto pomyśleć o ostatnio bardzo modnych puszkach z motywem ślubnym, które przyczepia się do samochodu. Niezwykle oryginalnym pomysłem będą też misie na samochód czy ogromny balon, który pięknie pasuje szczególnie do motywu retro. Bardzo ciekawym sposobem na ozdobienie samochodu może być też kreda w płynie, którą stworzyć można napisy na szybach auta, a które bez problemu później się zmywają. 


Warto przejrzeć dostępne dekoracje na ślubny samochód, dlatego że niewielkim kosztem można stworzyć pojazd, który przepięknie będzie wyglądać podczas uroczystości i sprawi, że każda Para Młoda będzie czuć się wyjątkowo jadąc na swój ślub i wesele. 
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!