Narodziny maleństwa po ślubie – jak zorganizować Chrzest Święty dziewczynki?


Jednym z największych pragnień każdego człowieka oprócz znalezienia drugiej połówki swojego serca, jest założenie szczęśliwej rodziny. Dziewczynki przygotowują się do roli mamy bawiąc się lalkami, chłopcy bacznie przyglądają się swoim tatusiom, czerpiąc z ich zachowania mądrość i doświadczenie w opiece nad najbliższymi. W końcu nadchodzi czas, w którym chcemy wymienić się obrączkami z najbliższą osobą i wychować wspólne potomstwo.


Spodziewając się dziecka planujemy nie tylko jego imię, ale i zbliżające się uroczystości, takie jak przyjęcie z okazji narodzin czy Chrzest Święty. W dzisiejszym artykule pokażemy Wam, jak w prosty, ale i efektowny sposób można zorganizować chrzest dziewczynki.
Przede wszystkim, oprócz bieli warto postawić również na różowe dekoracje na chrzest. Będąc szczęśliwym rodzicem, chcemy pokazać panującą w nas radość całemu światu. Różowe wstawki idealnie sprawdzą się, aby oznajmić wszystkim, że to właśnie na nas spłynęło to szczęście i powitaliśmy nowego członka rodziny.Najważniejsze i najbliższe osoby, świętujące z nami ten szczęśliwy dzień to kluczowa sprawa. Zaproszenia na chrzest dla dziewczynki powinny być utrzymane w pogodnej, jasnej tonacji i zawierać ładną grafikę oraz wszelkie niezbędne dla chrztu informacje. Kartki, oprócz ładnego wyglądu, spełniają również funkcję zawiadomienia o dacie i godzinie chrztu oraz o miejscu odbycia sakramentu świętego. Szczególnie pięknie wyglądają zaproszenia wykonane z błyszczącego papieru.
Dekoracja tortu to również ważne zagadnienie. Ciasto powinno prezentować powód, dla którego, wszyscy się zgromadziliśmy. Dekoracje na tort można umieścić na nim w dowolnej ilości. Dostępne są śliczne figurki cukrowe ze śpiącą dziewczynką w różowym beciku lub słodkie figurki dziecka z przytulanką.
 

Aby dopełnić wygląd stołu podczas przyjęcia, wykorzystaj stworzone specjalnie na tę okazję papierowe serwetki na chrzest. Posiadają one delikatny nadruk wózka, który idealnie pasuje do zaproszeń. To praktyczny dodatek, który jednocześnie dekoruje uroczysty stół. Nie zapomnij również o różowych balonach na chrzest. Chcesz podarować gościom ciasto na drogę powrotną? Zapakuj je do pięknych, spersonalizowanych pudełek na ciasto z motywem wózka!Produkty widoczne na zdjęciach znajdziesz na sakramento.pl 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!