Jak pięknie przygotować serwetki na wesele? Obrączki na serwetki

Eleganckie serwetki na wesele to podstawa, by stół weselny prezentował się pięknie i wyjątkowo. Serwetki weselne nie tylko ładnie wyglądają przy nakryciach gości, ale też mogą stać się podstawą do stworzenia całej aranżacji. Można zdecydować się na serwetki papierowe, serwetki flizelinowe bądź klasyczne serwetki materiałowe, jednak ważny jest również sposób ich ułożenia na talerzach.

Flizelinowe serwetki można bardzo łatwo formować w dowolne kształty, a w przypadku tych papierowych świetnie sprawdzają się pomysłowe obrączki na serwetki weselne. Serwetniki, zazwyczaj w kształcie obręczy, pozwalają łatwo i szybko uformować serwetkę w rulon. Najpopularniejsze obrączki na serwetki to serwetniki z ażurowymi motylami, girlandy z pereł i perełek oraz diamentowe lub ceramiczne z motywem aniołka. 


Ostatnio bardzo modne są naturalne dekoracje, więc pojawił się trend na drewniane serwetniki. Drewniany serwetnik w kształcie gołąbka lub serca pozwoli serwetce zachować pożądany przez nas kształt i idealnie wpisuje się w najmodniejsze trendy. 
Wszystkie obrączki na serwetki na wesele znajdziecie w sklepie z dekoracjami na ślub i wesele >tutaj<

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.