TRENDY WESELNE 2017: dekoracje w rustykalnym stylu

Dzięki PANTONE wiemy już, że kolorem panującym w 2017 roku jest bardzo świeży greenery. Jest to kolor kojarzący się jednoznacznie z naturą i przyrodą i właśnie w takim stylu prezentujemy Wam kolejną kolekcję. Kolekcja rustykalna to niewątpliwy hit! Drewniane elementy z dodatkiem koronek a także kolory ziemi idealnie pasują do wesela w naturalnym stylu czy też do uroczystości na świeżym powietrzu.Jak powinien być przystrojony stół na takim przyjęciu? Koniecznie zadbaj o bieżniki, które podkreślają naturalizm. Idealnym zastosowaniem są bieżniki z juty. Jeśli jednak chcesz przełamać surowość tego stylu połóż na stół koronkowe dodatki: bieżnik z delikatnej koronki to super pomysł! Świetnym rozwiązaniem będzie również rozsypane konfetti wykonane z brązowego papieru w kształcie serduszek.Naturalne drewno to podstawa tej kolekcji. Jest to materiał, który jest niezwykle oryginalny, ale również trwały i wytrzymały. Drewniane krążki użyte jako wizytówki albo wizytowniki a także jako podstawka do wazonów i świec będą wyglądały nieziemsko! Jako wizytówek użyć możesz również kredowych tabliczek w drewnianej ramce. 

Oprócz naturalnej zieleni kolorem komponującym się z tą kolekcją wręcz idealnie jest granat. Jako dodatek to tej aranżacji wykorzystaj ręcznie robione granatowe kwiaty różnej wielkości, granatowe zawieszki i gałązki wykonane z wysokiej jakości papieru bądź inne dodatki w tym kolorze. Efekt będzie zachwycający.
Nie zapominaj o gościach, na których chcesz zrobić dobre wrażenie. Małe podarki wręcz im w efektownych pudełeczkach z zawieszką bądź ekologicznych, papierowych torebeczkach. Czyż nie wyglądają uroczo?Aby dopełnić całość tej dekoracji kompozycje kwiatowe ułóż w szklane wazoniki w kształcie kropel oraz gruszek i wyróżnij odpowiednio krzesła Młodej Pary zawieszając na nich zabawne zawieszki bądź nad nimi tabliczki z napisami. 

Elementy natury coraz częściej wykorzystywane są w dekoracjach weselnych. Nie dziwi nas ten trend, gdyż prezentują się one świeżo i z pewnością znajdą uznanie wśród miłośników przyrody i naturalizmu. Nas ta kolekcja zachwyciła i to bardzo!

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.