KOLOR ROKU 2017 na ślubach i weselach - pomysły na dekoracje weselne

Znamy już długo wyczekiwany kolor roku 2017 według instytutu PANTONE. Jest to greenery, czyli piękny odcień zieleni. Być może będzie to mały odpoczynek od wciąż królujących pasteli :-)


Zielony odcień bardzo dobrze sprawdzi się w dekoracjach ślubnych i weselnych. Nie musimy sugerować się jednym konkretnym odcieniem, ale kolor zielony to przede wszystkim nawiązania do natury. Naturalne dekoracje weselne już od jakiegoś czasu są bardzo modne, a w 2017 roku mogą stać się najpopularniejszym panującym trendem.

Zielony ślub i wesele to mnóstwo roślinności, naturalne kompozycje z kwiatów i liści oraz wykorzystanie darów natury. W tym połączeniu świetnie wyglądają także drewniane dodatki. Drewniane inicjały Pary Młodej, napisy LOVE czy wizytówki weselne wykonane z drewnianych krążków na stole wyglądają fantastycznie, a w otoczeniu zielonych elementów prezentują się nowocześnie i modnie. 

Kolor roku 2017 według Pantone daje także możliwości rozwoju własnej kreatywności. Modne będą bowiem własnoręcznie wykonane czy ozdobione dekoracje ślubne i weselne. Brązowy naturalny papier, świerkowe gałązki, szyszki czy liście wplecione w upominki dla gości weselnych będą prawdziwym hitem.

Poniżej znajdziecie fantastyczne inspiracje zgodne z najnowszymi trendami ślubnymi. Co myślicie o takich dodatkach?


źródło zdjęć: pinterest

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!