Zimowy ślub w odcieniach srebrna - kolekcja wykwintna

Jak zorganizować przepiękną uroczystość ślubną i weselną zimą? Świetnie na zimowych ślubach prezentuje się kolor srebrny. Jest elegancki i ładnie współgra z wieloma dekoracjami, warto wykorzystać go zwłaszcza w połączeniu z bielą.

Przepiękna zimowa propozycja na śluby i wesela to wykwintna kolekcja dekoracji ślubnych i weselnych dekorowana srebrnym ornamentem. Ten sam motyw pojawiający się na wszystkich dekoracjach i elementach powoduje, że całość idealnie ze sobą współgra.


Wśród dekoracji stołu warto wyróżnić przede wszystkim eleganckie papierowe serwetki ze srebrnym motywem i nadrukiem Pary Młodej. Nie można pominąć również świec, które pięknie wyglądają w srebrnych świecznikach. Świetnym dodatkiem są także efektowne wizytówki z nadrukiem nazwisk gości, menu weselne czy zawieszki na wódkę, które łatwo i szybko ozdobią butelki z alkoholem. Jeżeli chodzi o kwiaty warto zdecydować się na delikatne kompozycje w odcieniach bieli, jasnego kremu i zgaszonej, wręcz srebrnej zieleni. Aranżacje przygotowane w ten sposób będą świeżym dodatkiem na stołach. Bardzo ładnie prezentują się też specjalnie wykonane kieliszki do wódki i szampana przeznaczone dla Młodej Pary. Wyglądają niezwykle elegancko, a delikatne zdobienia pasujące do reszty nadają im wyjątkowego charakteru.
Na sali warto umieścić dekoracyjny baner z imionami Pary Młodej lub dowolnym tekstem lub efektowny duży plakat. Miejsce przy stole wskaże gościom spersonalizowany plan stołów, który jest świetnym dodatkiem dopełniającym pozostałe elementy. 

Jako upominki dla gości świetnie sprawdzą się natomiast małe pudełeczka przewiązane srebrną kokardką, do których idealnie pasują przepyszne mleczne czekoladki ślubne. Czy ten komplet nie wygląda przepięknie?

Srebro to wybór klasyczny, ale przedstawiony w ten sposób jest zgodny z panującymi obecnie trendami. Tak przygotowany stół weselny i sala zachwyci gości na Waszym zimowym ślubie!
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!