Szklane bańki do zawieszenia: świetny pomysł na oryginalną dekoracje weselną

Szklane naczynia wiszące to tegoroczny hit wśród dekoracji weselnych. Prezentują się oryginalnie, efektownie i co najważniejsze - można zastosować je na wiele sposobów. Szklane naczynia posiadają przeróżne kształty, a jednymi z ciekawszych są szklane bańki do zawieszenia.

Występują w dwóch rozmiarach: o średnicy 4,8cm i 6cm. Najlepiej stosować je podwieszone nad stołem weselnym bądź umieszczone na specjalnych stojakach. Bańki pięknie prezentują się na kolorowych tasiemkach, jutowych sznurkach czy innych ozdobach, które ożywią kompozycję. Jak najlepiej się prezentują? Oczywiście w grupach po kilka bądź kilkanaście sztuk.

Wlewając do bańki wodę można stworzyć oryginalny wazonik, który wyeksponuje każdą kwiatową kompozycję. W bańkach najlepiej umieszczać pojedyncze kwiaty lub niewielkie bukiety. Naturalne kwiaty, zerwane w ogrodzie czy na polu wyglądają świeżo i delikatnie.

Szklane bańki można także 'zamontować' za pomocą kryształowych girland. Efekt jest niesamowity!Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!