Szklane naczynia wiszące - ciekawa opcja na wesele

Pomysłów na oryginalne dekoracje weselne jest wiele. Pary będące przed ślubem zapewne poszukują inspiracji i śledzą nowinki z branży ślubnej. Ciekawą opcją, która mnie bardzo przypadła do gustu jest wykorzystanie na weselu szklanych wiszących naczyń.

Szklane naczynia wiszące same w sobie są zaskakującą i efektowną dekoracją. Jednak największą frajdę sprawia udekorowanie ich wedle własnych upodobań tak, by zachwycić gości przybyłych na wesele. Wiszące naczynia występują w wielu różnych kształtach: tradycyjnych bombek, finezyjnych sopli, gruszek, kropel czy podłużnych wazonikach. Najlepiej wieszać je w grupach i tworzyć kompozycje z podobnymi naczyniami. Zbliżone wyglądem naczynia występują zazwyczaj w kilku wielkościach, więc stworzenie spójnej aranżacji nie jest żadnym kłopotem. Mi najbardziej podoba się zastosowanie wiszących naczyń jako tzw. terrarium, w którym przygotujemy malutkie ogródki :-). Wystarczy denka naczyń wysypać ziemią i umieścić w nich roślinki. To świetna propozycja dla nowoczesnych sal weselnych. Po weselu naczynia z powodzeniem sprawdzą się w domu czy mieszkaniu np. powieszone w kuchennym oknie.


Tego typu szklane dekoracje można wypełniać również żywymi kwiatami, płatkami róż, traktować jak świeczniki czy ozdabiać bardzo modnymi ostatnio kolorowymi pomponami czy sznurkami. Wszystko zależy od Waszej kreatywności. Co myślicie o takiej dekoracji na wesele?
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!