Serce drewniane z probówką na kwiaty - wspaniała dekoracja na wesele

Naturalne ozdoby wykonane z drewna malowanego na biało to najmodniejszy trend na wesela. Wyglądają pięknie, świeżo, a większość takich dekoracji jest na tyle efektowna, że warto wykorzystać je także w dekoracjach własnego mieszkania.

Dzisiejsza propozycja to efektowne drewniane serce z probówką na kwiaty. Klasyczny kształt - symbol miłości to pomysł wręcz idealny na wesele. Serce zostało starannie wykonane z drewna i pomalowane na biało. Posiada ciekawe zdobienia w postaci różyczki, tasiemki z perełkami i oczywiście probówki. Wlewając do probówki wody uzyskujemy maleńki wazonik na pojedynczy kwiat czy bardzo drobny bukiecik. Serduszko posiada także długą białą tasiemkę do zawieszenia, co sprawia, że ozdoba jest bardzo funkcjonalna.

Tego typu dekoracja świetnie sprawdzi się na sali weselnej. Serca możecie przywiązać na oparciach krzeseł każdego z gości bądź powiesić je nad stołem lub przy ścianie. To także pomysł na uroczą i bardzo elegancką dekorację ławek w kościele. Jasny kolor sprawia, że w probówce możecie umieścić dowolne kwiaty o dowolnej barwie i stworzyć dopasowaną do wszystkich dekoracji pachnącą aranżację!

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!