Ślubne inspiracje z wykorzystaniem jesiennych darów natury

Ślub jesienią nie musi być nudny! Wręcz przeciwnie. Zmieniające się barwy liści, mnóstwo kolorystycznych inspiracji i piękne słońce będące co raz niżej nad horyzontem zachęcają do wykorzystania tego w dekoracjach ślubnych i weselnych. Na jesiennym ślubie warto wykorzystać także dary natury, takie jak szyszki, liście czy owoce. Najładniej wyglądają soczyste czerwone jabłka... mmm.... możecie ułożyć je w pięknych misach i będą nie tylko smacznym poczęstunkiem dla gości, ale też wspaniałą naturalną dekoracją stołu :)



Bardzo często wykorzystywane są także szyszki. Niewielkim kosztem możecie wykonać stojaczki na wizytówki. Szyszki rozrzucone na stole weselnym będą wyglądały przesłodko :). Jak przygotować jesienne dekoracje z szyszek? Wystarczy odrobina kreatywności i chwila wolnego czasu, a efekt może być naprawdę oszałamiający. Zobaczcie na zdjęciach:




Kolorowe liście w odcieniach pomarańczy, żółci czy brązu także stwarzają ogromne pole do popisuje. Jesienne dekoracje ślubne z wykorzystaniem liści wyglądają zaskakująco dobrze. Czemu więc nie wykorzystać ich do ozdobienia weselnego tortu? :) Prezentuje się przepięknie!







Co myślicie o wykorzystaniu darów natury jako jesienne dekoracje ślubne i weselne? Ja jestem zachwycona. A oto jeszcze kilka przykładów na to, jak ładnie prezentują się również żołędzie, kasztany czy nawet... dynie!


źródło zdjęć: pinterest


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!