Szklane wazoniki w kształcie probówek - weselny hit 2016!

Efektowne i oryginalne dekoracje weselne są bardzo ważne, a Młode Pary wciąż prześcigają się z co raz to nowymi pomysłami. Jeżeli zależy Wam na nietuzinkowej aranżacji i zaskoczeniu gości idealne będą szklane wazoniki do zawieszenia w kształcie probówek.

Tego typu wazoniki można dowolnie stylizować, zależnie od gustu, kolorystyki wesela, panujących trendów czy po prostu dostępnych materiałów. Można zawiesić je na kolorowych wstążkach bądź postawić na naturalność i zastosować sznurek jutowy. Kompozycje z zawieszonych probówek najlepiej będą prezentować się nad stołem bądź na ślubie w plenerze. Jeżeli zależy Wam na mocniejszym efekcie użyjcie wazoników w różnych kształtach i wielkościach, a kompozycja na pewno będzie oszałamiająca.

Część tego typu naczyń posiada w bocznych ściankach również dodatkowe dziurki, przez które można przekładać kwiaty. Prezentuje się to uroczo i pozwala na uzyskanie naprawdę świetnego efektu. Przez dziurki możecie przełożyć pojedyncze kwiaty bądź umieścić w nich niewielkie kompozycje np. z polnych kwiatów i traw.

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!