Piękne i pomysłowe prezenty na Dzień Matki

Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka. Powinniśmy doceniać ją każdego dnia i każdego dnia wyrażać wdzięczność za trud włożony w nasze wychowanie. W wirze codziennych obowiązków nie zawsze o tym pamiętamy, jednak jest jeden dzień w roku, kiedy warto wyrazić nasze uczucia. 26 maja – Dzień Matki to święto wszystkich mam. Nie bójmy się podziękować im za wszystko, co dla nas zrobiły i obdarować najpiękniejszym prezentem od serca.

Czasem ciężko jest odpowiednio wyrazić uczucia słowami, warto więc wybrać upominek, który zrobi to idealnie. Świetną pamiątką, która nie tylko podziękuje mamie, ale także będzie wyjątkową pamiątką są drewniane serca do zawieszenia. Wykonane z trwałego materiału przez lata zachowają się w świetnej formie. Tego typu serduszka mama może powiesić na ścianie pokoju czy ozdobić nimi sypialnię. Na drewnianych sercach często wyrażone są uroczyste sentencje lub teksty podziękowań, które świetnie pasują na Dzień Matki. 
Jeżeli zależy Wam na mniej podniosłym i nieco zabawnym prezencie wybierzcie upominki w stylu nagród olimpijskich czy filmowych. Idealny będzie Oskar za rolę Najlepszej Mamy. Złota statuetka umieszczona na kamiennej podstawie wykonana jest świetnie i na pewno spodoba się mamie, która ceni pomysłowe upominki. Oskar pięknie połyskuje, a ustawiony na półce będzie przypominał jej każdego dnia, że jest najlepszą mamą na świecie. Drugi pomysł to efektowny medal umieszczony na wstążce. Nieco humorystyczna ozdoba stanie się wspaniałą pamiątką i miłym akcentem, który wyrazi więcej niż słowa. Można także zdecydować się na szarfę dla Najlepszej Mamy. Biało-złota kolorystyka szarfy i piękny ozdobny napis sprawiają, że jest to wyjątkowa ozdoba. Szarfa dla Najlepszej Mamy wyróżni ją i na pewno wywoła uśmiech. 
Jeżeli Wasza mama to kobieta praktyczna podarujcie jej coś, co będzie mogła wykorzystać. Zawsze dobrze sprawdzają się dodatki do domu, które nie tylko ładnie się prezentują, ale także są bardzo funkcjonalne. Bardzo modne ostatnio są szklane pojemniki w różnych kształtach, które można wykorzystać w kuchni. Takie pojemniki świetnie nadają się do przechowywania różnych produktów, a ich dekoracyjne kształty powodują, że można wykorzystać je podczas różnego typu przyjęć w domu. Dając mamie taki pojemnik wykażcie się kreatywnością – umieśćcie w nim słodki upominek, który mama na pewno zje ze smakiem. Idealne będą smaczne migdały w lukrze, z których każdy wyrazi wdzięczność i podziękowanie. Świetnie sprawdzą się także niewielkie czekoladki zdobione napisem: "Dziękuje". Na każdej czekoladce możecie umieścić za co dziękujecie swojej mamie – będzie to dodatkowy element, który na pewno mama doceni. Miłym i dekoracyjnym dodatkiem będzie także rama na zdjęcia wypełniona zdjęciami z mamą. Rodzinne zdjęcia zawsze wywołają uśmiech i wspomnienia przeżytych chwil. Najlepiej zaprezentuje się rama w kształcie serca bądź ułożona w napis LOVE – wyrazi miłość i podziękuje mamie za wszystkie wspólne momenty życia.

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!