Prześliczne dekoracje na przyjęcie z okazji Chrztu dla dziewczynki i dla chłopca - polecamy!

Witajcie! Dzisiaj temat trochę nietypowy - chciałabym podzielić się z Wami zestawami dekoracji na przyjęcie z okazji Chrztu. Być może niedługo któraś z Was będzie miała okazję uczestniczyć lub organizować tego typu uroczystość. Poniżej możecie obejrzeć dwie aranżacje: różową dla dziewczynki oraz błękitną dla chłopca. Dekoracje z powodzeniem można wykorzystać na przyjęciu dla dziecka urządzanym w domu lub w restauracji.

Wykorzystane dekoracje i dodatki stołu ozdobione są uroczą grafiką z dziecięcym wózeczkiem. Na stół wystarczy postawić jeszcze kilka świec oraz kwiaty i piękny wystrój gwarantowany!

Wszystkie dekoracje na Chrzest dla dziewczynki i dla chłopca można znaleźć w sklepie internetowym z dekoracjami na Komunię i Chrzest Sakramento.pl




Na upominki dla gości wykorzystać można śliczne pudełeczka w kształcie wózeczków lub pudełeczka w kształcie serc z naklejonymi personalizowanymi etykietami z imieniem dziecka. Do środka wkładamy oczywiście migdały w lukrze, czekoladki, cukierki, małe figurki lub inne wybrane upominki.





Do upominków warto dołączyć bileciki z podziękowaniem: "Dziękujemy Ci, że jesteś z nami w dniu Chrztu Świętego naszego synka" lub "naszej córeczki". Obok nakryć gości w naszej aranżacji znalazły się także personalizowane wizytówki z wydrukowanymi nazwiskami gości. Oczywiście ozdobione grafiką z błękitnym lub różowym wózeczkiem.



 

 
  
   
  




Wystrój stołu uzupełniony jest uroczym konfetti w kształcie wózeczków. Będzie ono ślicznie wyglądać rozsypane na stole między nakryciami i innymi dekoracjami.


Wracając do podziękowań dla gości, na uroczystości z okazji Chrztu Świętego warto w jakiś sposób wyróżnić rodziców chrzestnych. Można wręczyć im wyjątkowe, personalizowane podziękowania na eleganckiej karcie ozdobionej grafiką kolekcji z dedykowanym im tekstem.



Miejsce, w którym odbywa się uroczystość z okazji Chrztu Świętego warto udekorować banerem z dowolnie wybranym napisem oraz plakatem z imieniem dziecka. Dekoracje można zawiesić na drzwiach, nad stołem lub w innym wybranym miejscu.




A na koniec niezwykła pamiątka wyjątkowego dnia - Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego. Księga jest personalizowana i ozdobiona satynową wstążką zawiązaną w uroczą kokardkę. Wewnątrz znajduje się personalizowany tekst oraz mnóstwo miejsca na wklejenie pamiątkowych zdjęć oraz wpisy i życzenia od gości, którzy towarzyszyli dziecku podczas przyjęcia z okazji Chrztu.




Księgi Pamiątkowe na przyjecie z okazji Chrztu Świętego dla dziewczynki i Chłopca można dokładnie obejrzeć >tutaj<







Dekoracje na Chrzest dla chłopca Błękitny Wózek można obejrzeć >tutaj<



Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.