3 najpiękniejsze motywy kolorystyczne na zimowych ślubach - sprawdź koniecznie!

Dziś 1 grudnia - to doskonała data, by zająć się tematem ślubów zimą:) 

Nie od dziś wiadomo, że do najpopularniejszych miesięcy ślubnych należą te letnie, najlepiej z literką "r" w nazwie: czerwiec, sierpień i wrzesień. Jeśli jednak dobra pogoda nie jest dla nas wyznacznikiem idealnego ślubu, a piękna zimowa aura, klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i panująca wkoło atmosfera życzliwości i rodzinnego ciepła są czymś, co lubimy najbardziej, warto uwzględnić tę właśnie porę roku! Dodatkowym plusem są niższe ceny i większa ilość dostępnych terminów w restauracjach i wśród fotografów, dj'ów i innych usługodawców ślubnych, co również może być kuszącym argumentem podczas wyboru daty ślubu;)

W jakim stylu urządzić zimowe wesele? Wystarczy, że pomyślimy o pierwszych skojarzeniach, jakie mamy z tą właśnie porą roku. Motyw płatków śniegu, świerkowe gałązki, czerwone elementy dekoracyjne, ciepły blask świec to niezbędne składowe każdego zimowego wesela! Pięknymi dekoracjami będą również szyszki znalezione w lesie oraz gwiazdy betlejemskie ustawione na stołach dla gości.

Poniżej prezentujemy wybrane specjalnie dla Was 3 motywy kolorystyczne, które są najczęściej wybierane na zimowe śluby. Zaczynamy!

1. Biel, zieleń i brąz: inspiracja naturą 


Szyszki, gałązki świerku, naturalne drewno, białe świece w towarzystwie zieleni - inspiracja naturą może przynieść rewelacyjny efekt. Wesele z wykorzystaniem takich elementów będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem!


 
2. Ciepła, wyrazista i elegancka - czerwień!


Czerwień to nie tylko znak rozpoznawczy Św. Mikołaja, ale i świetny pomysł na motyw kolorystyczny Twojego zimowego wesela! Okazałe gwiazdy betlejemskie, candy bar w biało-czerwonych odcieniach i papierowe serwetki z motywem renifera sprawią, że na Waszym ślubie zapanuje ciepła, rodzinna atmosfera:)


 3. Ślub w odcieniach złota 

Zima to również czas sylwestrowej zabawy - warto zatem zainspirować się blaskiem sztucznych ogni i szampańskich kreacji i uwzględnić złoto jako motyw przewodni naszych ślubnych dekoracji.


Źródła zdjęć: pinterest.com, slubnezakupy.pl

Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!