Oscar de la Renta - żegnamy wybitnego projektanta

W ostatnich dniach świat mody pogrążył się w żałobie w związku ze śmiercią wspaniałego wizjonera Oscara de la Renty. Projektant odszedł 21 października w wieku 82 lat, po wieloletniej walce z chorobą nowotworową. Dom mody Oscara de la Renty był miejscem, które uwielbiało wiele gwiazd, stylistów i znakomitości świata showbiznesu. Jego klientkami i przyjaciółkami były m.in. Penelope Cruz, Oprah Winfrey, Beyonce czy Anna Wintour. 


Oscar de la Renta był prawdziwym wielbicielem i znawcą kobiet. Do historii przejdą jego słowa: "Chodź tak, jakby trzech mężczyzn szło za Tobą".


Pięknym ukłonem w stronę kunsztu i talentu Oscara de la Renty był wybór sukni jego projektu przez Amal Alamuddin, żonę George'a Clooneya. Ich ślub odbył się niecały miesiąc temu w Wenecji. Olśniewająca kreacja panny młodej, misternie uszyta z francuskiej koronki ozdobionej diamentami i perłami, już na zawsze będzie nam przypominać o wielkim talencie tego projektanta!


Przypominamy również inne projekty Oscara de la Renty. Zwróćcie uwagę, że jego suknie to dzieła przeznaczone niekoniecznie dla gwiazd - w jego kolekcjach bez problemu znajdziemy modele, które każda z nas bez żadnych wątpliwości założyłaby na swój ślub!Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej projektanta: http://www.oscardelarenta.com/ oraz vogue.comSklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!