Puszka Pełna Miłości


Puszka Pełna Miłości – napełnijcie ją i pomóżcie chorym dzieciom z Fundacji Gajusz!
Młoda Paro! Jeśli chcecie podzielić się swoim szczęściem w dniu Waszego ślubu i pomóc chorym dzieciom, to jest do Was wiadomość!
Puszka Pełna Miłości to skarbonka, do której możecie zebrać datki i przekazać je dla chorych, opuszczonych dzieci.
Wasze datki zebrane na weselu podczas pierwszego tańca, czy pod kościołem od gości zamiast kwiatów zostaną wykorzystane na funkcjonowanie hospicjum domu- Pałacu dla dzieci, sprzęt medyczny, specjalistyczną opiekę oraz rzeczy pierwszej potrzeby. Podopieczni fundacji to dzieci, które potrzebują stałej opieki medycznej i nie posiadają rodzinnych domów, w których otrzymałyby pomoc i wsparcie oraz mogły choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Naszym celem jest tworzenie miejsca, w którym poczują się szczęśliwe i bezpieczne.
W sklepie partnera akcji www.SlubneZakupy.plmożecie zamówić puszkę za symboliczną złotówkę, zebrać na swoim ślubie lub weselu datki dla dzieci, a następnie przesłać puszkę lub dokonać przelewu na konto fundacji.
Nie bądźmy obojętni na potrzeby chorych, opuszczonych w chorobie dzieci. Wiemy że macie wielkie serca, dołączcie do nas!
Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: www.puszkapelnamilosci.pl
Jeśli chcesz dołaczyć do akcji jako partner i wspomóc ją mediowo, reklamowo, lub w jakikolwiek inny sposób napisz: pomagam@puszkapelnamilosci.pl
Dziękujemy!
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!