Pomysł na ślubne dekoracje DIY - łańcuch dobrych życzeń dla Młodej Pary

Jesteś typem Panny Młodej, która woli sama przygotować ślubne dekoracje, czy bardziej odpowiadają Ci gotowe dodatki na ślub? Jeżeli lubisz oryginalne dekoracje i szukasz nietuzinkowych pomysłów na wesele dziś przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie. Girlanda papierowa z życzeniami to ciekawy i łatwy w realizacji pomysł, który możesz wprowadzić na swoje przyjęcie ślubne. Efekt jest zaskakujący, a przy tym na pewno będzie to miła niespodzianka dla weselnych gości stworzona z ich udziałem!

Wystarczy, że do zaproszeń ślubnych dołączysz kartkę papieru wraz z zachęta do napisania weselnych życzeń dla Młodej Pary. Goście odeślą wypisane życzenia wraz z potwierdzeniem swojego przybycia na ślub. Twoja rola polega tylko na tym, aby złączyć wypisane odręcznie życzenia w jeden łańcuch. 
Czy nie wygląda ciekawie? To pomysł prosty w realizacji jednak wymaga wcześniejszych przygotowań. Jeżeli zaproszenia ślubne nie zostały wysłane do Twoich gości masz jeszcze szansę wprowadzić go na swoje przyjęcie weselne!Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!