Jak dobrze wyjść na zdjęciu ślubnym? Wesołe gadżety do sesji foto

Szukacie ciekawego pomysłu na Waszą wyjątkową sesję foto? Każdy z nas chciałby, aby jego zdjęcia ślubne były oryginalne i zabawne, a przy tym chce na nich dobrze wyglądać. Często jednak w trakcie spotkania z fotografem czujemy się stremowani. Rozwiązaniem są wesołe gadżety ślubne, które sprawią, że podejdziecie do sesji z przymrużeniem oka. Zabawne dodatki świetnie urozmaicą Wasz ślubny plener.

Twórcze rekwizyty do sesji foto i zdjęć z weselnymi gośćmi to zestaw wąsów, okularów, much, dzięki którym stworzycie niepowtarzalne zdjęcia. Sprawią one Wam i Waszym gościom moc radości zarówno podczas robienia zdjęć, jak i po weselu podczas wspólnego ich oglądania i wspominania.


A może wesołe naklejki na buty? Sami wybierzcie, które z nich najbardziej pasują do waszej dwójki: "Ona gotuje - ja kibicuję", "Game over", "On sprząta - ja plotkuję", "Ja tu rządzę" te i inne wzory z pewnością wywołają uśmiech na twarzach waszych bliskich, który będzie dobrą wróżbą na początek waszej nowej drogi życia.


Każda Panna Młoda podczas swojego wesela chce wyglądać wprost anielsko, a Pan Młody diabelsko przystojnie. To marzenie pozwolą wam zrealizować skrzydła i rogi do sesji foto. W myśl teorii, że przeciwieństwa się przyciągają polecamy Wam skorzystać z tego zestawu. Sami sprawdźcie co może wyniknąć z takiego połączenia.
Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!