Motyw ślubny w barwach bieli i złota - Kolekcja Złota Elegancja

Poszukujecie wyjątkowego motywu na Wasz ślub? Zobaczcie propozycje na przyjęcie weselne w barwach złota i elegancji. Kolekcja Złota Elegancja to jedyna taka kolekcja ślubna z całą gamą wytwornych dodatków, niezbędnych na każdym przyjęciu ślubnym. 


Eleganckie dodatki na stół weselny w biało-złotej kolorystyce przypadną do gustu tym, którzy lubią stylowe, wykwintne dekoracje ślubne. W Kolekcji Złota Elegancja znajdziecie wizytówki na stół, ślubne kieliszki do szampana i wódki na toast dla Młodej Pary, noże do tortu, etykiety na wódkę, a także szeroką gamę serwetek i bieżników, którymi udekorujecie stół na przyjęciu ślubnym. A wszystko to z przepięknym złoto-białym motywem. Dodatkowo zestaw do tortu i kieliszki zdobione są przepiękną broszką wysadzaną perłami i cyrkoniami, która stanowi charakterystyczny element kolekcji.

Personalizowane podziękowania dla gości pomogą wyrazić wdzięczność wobec najważniejszych osób na Waszym ślubie. Wspaniały upominek dla gości ślubnych to kwiat z migdałów z bilecikiem, który położycie na stole lub rozdacie pod kościołem. Zaś dla rodziców i świadków znakomite będzie podziękowanie personalizowane w tubie zdobione przepiękną dekoracją.Niezbędne dodatki dla Pary Młodej, takie jak kieliszki na pierwszy toast i ślubna podwiązka dla Panny Młodej powinny się znaleźć także wśród Twoich gadżetów ślubnych. Jest to dodatek, który przyniesie szczęście podczas weselnej nocy, a po latach będzie najlepszą pamiątką z dnia ślubnej zabawy.

Cudowna pamiątka z wesela to obok ślubnych zdjęć i weselnych gadżetów, które podarują Wam najbliżsi, wpisy w ślubnej księdze gości. Album na ślubne zdjęcia i księga weselnych gości z Kolekcji Złota Elegancja stanowią przepiękną ozdobę przyjęcia i znakomitą pamiątkę, która zachowa to, co najcenniejsze na długie lata.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!