MAKARONIKI - rozkosze podniebienia wreszcie są u nas!!!Taka oto moja historyjka:
Od początku istnienia sklepu marzyłam, aby światowe, kultowe dodatki ślubne były u nas w sprzedaży. Ciągle więc wprowadzamy modne dodatki na śluby i wesela i ciągle szukamy rzeczy, które są modne na świecie a u nas jeszcze niedostępne. Nadal szukam jeszcze kilku "opornych" rzeczy:-),a jednymi z nich były makaroniki. "Były":-) Do dzisiaj:-)
Przez kilka lat szukałam dostawcy w Polsce, próbowałam je ściągnąć zza granicy, ale nie udawało się, bo albo były to nieudaczne podróbki, albo przez krótki termin ważności (prawdziwe są bez konserwantów) nie mogłam ich importować. Wszędzie, gdzie tylko jeździłam makaroniki chodziły za mną i przypominały o sobie:-) Ostatnio jak byłam w Barcelonie trafiłam nawet do cukierni, która sprzedawała tylko makaroniki...
Zrobiłam kilka fotek i wiedziałam, że jednak muszę je znaleźć:-)
I wreszcie udało się !!! Mamy je od dzisiaj w sprzedaży, 4 smaki, pieczone na nasze zamówienie, fantastyczne, przepyszne i po prostu cudowneeeee!

A teraz sobie siedzę i to piszę, jem pysznego makaronika o smaku bananowym, piję kawkę i tak sobie myślę, że moje marzenia się spełniają, tylko czasami muszę troszkę poczekać:-)

Wam też życzę smakowitych marzeń do spełnienia i cierpliwości w czekaniu:-)

Makaroniki - gdzie kupić? KLIKNIJ są tutaj:-) - HURRA!!!!!!


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Trend Book 2013: zobacz najnowsze trendy w dekoracjach ślubnych i weselnych

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!