"Ślub doskonały" - tylko ze SlubneZakupy.pl :-)

Mieliśmy wielką przyjemność dostarczyć dekoracje ślubne, upominki dla gości oraz tuby z wystrzałowym konfetti na premierę nowego spektaklu Teatru Kwadrat p.t. "Ślub doskonały". Teatr postawił na tradycyjne piękne ozdoby ślubne, upominki dla gości: migdały w lukrze i woreczki z organzy oraz tuby wystrzałowe z białymi płatkami róż.


"Ślub doskonały" zebrał super opinie, to pełna nieprawdopodobnych zdarzeń komedia o skutkach męskiej niefrasobliwości i zdradzie, która najpiękniejszy moment w życiu każdej kobiety zamienić może w koszmar. Rita odkrywa, że jej narzeczony spędził noc poprzedzającą dzień ich ślub z piękną nieznajomą. W farsie występują najpopularniejsze gwiazdy polskich seriali. W Ritę wcielają się na zmianę dwie aktorki znane z „Barw szczęścia”, Katarzyna Glinka i Katarzyna Zielińska, Billa z gra Paweł Małaszyński, a piękną Judy – Marta Żmuda Trzebiatowska. Na scenie pojawiają się także Andrzej Nejman, Andrzej Grabarczyk, oraz Ewa Kasprzyk i Małgorzata Pieńkowska.

Życzymy niesłabnącego powodzenia spektaklowi a wszystkim pannom na wydaniu prawdziwego "doskonałego ślubu" :-) jak się już na niego zdecydują.
A na zakupy zapraszamy oczywiście do naszego sklepiku www.SlubneZakupy.plSklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Blog: czytaj od początku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!