Personalizowany plan stołów - elegancko, taktowanie i praktycznie.W trakcie organizowania przyjęcia weselnego wielu z was ma dylemat, jak najlepiej rozmieścić gości przy weselnym stole. Teraz proponujemy personalizowany plan stołów w formie eleganckiego plakatu.
Odpowiednio do aranżacji sali weselnej możecie wybrać stylistykę plakatu - nowoczesny czy bardziej wykwintny - dostępny jest w wielu wzorach. Bez trudu dopasujecie do niego dodatki w postaci winietek, etykiet na wódkę weselną, czy drobnych podziękowań dla gości. Plakat doskonale nadaje się do umieszczenia przed wejściem do sali weselnej. To szykowna i praktyczna dekoracja, której na nowoczesnym przyjęciu nie powinno zabraknąć.
Plakat możesz wykorzystać niezależnie od tego, czy zdecydujesz się umieścić przy każdym nakryciu winietki, czy też pozwolisz gościom wybrać miejsce samodzielnie przy danym stoliku. Będzie on mapą, która pomoże gościom sprawnie trafić do odpowiedniego miejsca. Masz wątpliwości, czy Twoi bliscy odnajdą się wśród rodziny Pana Młodego? To także świetny pomysł na integrację gości - zaaranżuj sytuację, która pozwoli Tobie i gościom na swobodną zabawę w towarzystwie, którym poczują się najlepiej. 
 Dobrym uzupełnieniem planu będą numerki na stoły weselne, które podobnie jak plakat przygotujemy specjalnie dla Ciebie - z Waszymi imionami i datą ślubu. 
Plany stołów i numerki na stoły weselne występują w różnych wzorach  - wybierz pasujący do stylistyki swojego wesela.


 

Obawiasz się zbędnego zamieszania na Twojej sali weselnej przy usadzaniu gości, a jednocześnie masz wątpliwości jak najlepiej rozmieścić osoby przy stole? Zadbaj o to wcześniej, a w trakcie przyjęcia pozwól sobie przede wszystkim na zabawę i ciesz się towarzystwem najbliższych.


Sklep ślubny: zobacz dekoracje na ślub i wesele

Facebook: dołącz do nas

YouTube: zobacz nasze filmy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

- napisz co Ci się podoba, podziel się z innymi tym co myślisz o tym pomyśle? Dzięki!